PONIEDZIAŁEK 4.03.2019
- 6:30 + dusze w czyśćcu cierpiące
- 7:00 + Jan Hajduk (30 dz. po śm)++ Hajduków, Świstów, dusze w czyśćcu cierpiące
- 7:00 + Jan Żybura (od sióstr Agaty i Haliny wraz z rodzinami
- 18:00 + Kazimierz Pogódź (imieninowa), Feliks, Anna, Aleksander, Helena++ Pogódź
- 18:00 + Andrzej Lewandowski (greg)
- 18:00 + Mirosław Mirecki (greg)
WTOREK 5.03.2019
- 6:30 do dyspozycji Trójcy Świętej przez Niepokalane Serce Maryi o łaskę intronizacji Jezusa Chrystusa w naszych sercach, parafii i Ojczyźnie
- 7:00 + Katarzyna Witek (13r)++ Królów
- 18:00 + Andrzej Lewandowski (greg)
- 18:00 + Mirosław Mirecki (greg)
- 18:00 o potrzebne łaski, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB kapłanów, zdrowie dla księdza Adriana z okazji Imienin
- 18:00 + Dariusz Wójcik (30 dz po sm.)
ŚRODA 6.03.2019 ŚRODA POPIELCOWA
- 7:00 do dyspozycji Trójcy Świętej przez Niepokalane Serce Maryi o łaskę intronizacji Jezusa Chrystusa w naszych sercach, parafii i Ojczyźnie
- 7:00 Dz. bł. za pracę , zdrowie, łaski z prośbą o zgodę w rodzinie i dobre relacje
- 9:00 + Mirosław Mirecki (greg)
- 9:00 + Cichosz Zygmunt i Genowefa (6r) oraz Piotr++ Cichoszów
- 9:00 + Roman (5r), Anna
- 18:00 + Adam Buczak (5r)
- 18:00 + Andrzej Lewandowski (greg)
- 18:00 + Mieczysław Walczuk (19r), Leon Budzyński (11r), Justyna Flis, Anna i Paweł Budzyńsccy, Marzena Topka
CZWARTEK 7.03.2019
- 6:30 do dyspozycji Trójcy Świętej przez Niepokalane Serce Maryi o łaskę intronizacji Jezusa Chrystusa w naszych sercach, parafii i Ojczyźnie
- 7:00 + Andrzej Lewandowski (greg)
- 7:00 + Mirosław Mirecki (greg)
- 18:00 + Jan , Stanisława (k), Henryk z rodz. Pióro, Janina i Józef, Leszek ++ Grygielów
- 18:00 W intencji Apostolatu Złotej Róży o błog. Boże, potrzebne łaski dla kapłanów, diakonów, alumnów i osób konsekrowanych, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o życie wieczne dla zmarłych kapłanów.
- 18:00 O Boże błog. dla Rodziny i pracowników
PIĄTEK 8.03.2019
- 6:30 + Urszula Kanikuła (30 dz. po śm)
- 7:00 o szczęśliwą operację, zdrowie, potrzebne łaski dla Oli
- 18:00 o bł. Boże i wstawiennictwo Św. Filomeny i św. Brata Alberta, o szczęśliwe kupno mieszkania
- 18:00 + Andrzej Lewandowski (greg)
- 18:00 + Mirosław Mirecki (greg)
SOBOTA 9.03.2019
- 6:30 + Katarzyna i Jan Klecha
- 7:00 + Mirosław Mirecki (greg)
- 7:00 z racji 18 rocznicy urodzin Patrycji o potrzebne łaski w dorosłym życiu, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB, zdrowie
- 18:00 z racji urodzin Ani o potrzebne łaski, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB, zdrowie
- 18:00 + Andrzej Lewandowski (greg)
- 18:00 + Feliks Michel (4r)
- 18:00 + Jan Gajewski (1r)
NIEDZIELA 10.03.2019 I Niedziela Wielkiego Postu
- 7:00 + Artur Kozłowski (11r)
- 7:00 + Antoni, Bronisława (k), Feliks, Marianna, Dorota, Marian, ++ Gmitrzuków i Bajanów
- 9:00 + Tadeusz Śledź (24r)++ Śledź i Hrynkiewicz
- 9:00 w intencji Bogu wiadomej
- 9:00 + Stanisław (41r)++ Marciniewiczów
- 9:00 + Dariusz Wójcik (of. Malinowskich i Szewczyków
- 10:30 + Andrzej Lewandowski (greg)
- 10:30 z racji urodzin Renaty o potrzebne łaski, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB, zdrowie
- 10:30 + Edward Natalia Janowscy++ Janowskich, Jan, Agnieszka, Maria , Piotr
- 10:30 z racji 8 urodzin Wojciecha o potrzebne łaski, Boże bł., opiekę MB, zdrowie
- 12:00 za parafian
- 12:00 + Janina Bergiel (8r)++ Bergielów, Dużyńskich
- 12:00 + Marianna Oszajca (od KŻR św. Teresy od Dz. Jezus)
- 12:00 z racji 80 rocznicy urodzin Krystyny o potrzebne łaski, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB, zdrowie dla Jubilatki, dzieci , wnuków, prawnuków
- 17:00 + Mirosław Mirecki (greg)
- 17:00 + Antoni Skwara (od koleżanek i kolegów z pracy)