PONIEDZIAŁEK 18.02.2019
- 6:30 + Dariusz Wójcik (of. rodz. Złomańczuków, Chlebickich, Wlaziów z ul. Górna)
- 7:00 + Urszula Kanikuła (od Jasiewiczów)
- 18:00 W intencji przebłagalnej za grzechy naszego narodu: aborcję, pijaństwo, rozwiązłość i świętokradztwo ( w 7 dniu nowenny w intencji Ojczyzny)
- 18:00 + Regina, Paweł, Emilian, Teresa, Konstanty ++ Mazurków
- 18:00 + Tadeusz Baraś (greg)
WTOREK 19.02.2019
- 6:30 + Dariusz Wójcik ( od Śliwińskich)
- 7:00 W intencji przebłagalnej za grzechy naszego narodu: aborcję, pijaństwo, rozwiązłość i świętokradztwo ( w 8 dniu nowenny w intencji Ojczyzny)
- 18:00 + Tadeusz Baraś (greg)
- 18:00 + Czesława (k), Stanisław, Ryszard ++ Wawrętych
- 18:00 Kazimierz Pikuła (21r)
ŚRODA 20.02.2019
- 6:30 + Dariusz Wójcik (od Wańczyckich)
- 7:00
- 18:00 W intencji przebłagalnej za grzechy naszego narodu: aborcję, pijaństwo, rozwiązłość i świętokradztwo ( w 9 ostatnim dniu nowenny w intencji Ojczyzny)
- 18:00 + Tadeusz Baraś (greg)
- 18:00 W intencji dziękczynnej za dar życia i powołania ks. Dominika w rocznicę urodzin
CZWARTEK 21.02.2019
- 6:30 + Stefania Sidor (30 dzień po śm.)
- 7:00 + Dariusz Wójcik (of. ojca chrzestnego)
- 18:00 + Bolesław Popik (2r), Feliksa, Leon Uchacz
- 18:00 + Tadeusz Baraś (greg)
- 18:00 + Sabina, Bronisław Soroka
PIĄTEK 22.02.2019
- 6:30 za wstawiennictwem MB i św. Brata Alberta o Boże błog. i Dary Ducha Świętego w przyjęciu i pełnieniu woli Bożej dla Julki i jej rodziców
- 7:00 + Jan Kobylas (31r)
- 18:00 + Tadeusz Baraś (greg)
- 18:00 zbiorowa
- 18:00 za wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca z naszej parafii i nasze rodziny, o dary Ducha Świętego na każdy dzień i potrzebne łaski
- 18:00 + Józef Krupa (35r)+ + Krupów, Stanisław, Katarzyna, Janina, Marianna, Andrzej, Józef ++ Mazurów
SOBOTA 23.02.2019
- 6:30 o Boże błog. , Dary Ducha Świętego, łaski, opiekę dla Agnieszki, Kamila, Iwony, Mateusza, Ireny
- 7:00
- 18:00 + Leonarda (k) (27r), Mieczysław, Alfred++ Leśniaków
- 18:00 + Tadeusz Baraś (greg)
- 18:00 O Boże błog. potrzebne łaski, opiekę MB w życiu zakonnym córki Ewy z okazji urodzin
NIEDZIELA 24.02.2019 VI niedziela zwykła
- 7:00 + Krzysztof Baj
- 7:00 + Stanisław, Wiktoria, Jan, Janina ++ Pikuzińskich
- 9:00 + Halina Podolak (7r), Mariusz Podolak, Julia i Antoni Bochnik
- 9:00 + Stanisław Rogalski (27r)++ Rogalskich, Brodziaków
- 9:00 + Alicja Świstowska (10r), Konrad Świstowski (16r), Lucyna Lipińska (19r)
- 10:30 + Roman Pieczykolan (1r)
- 10:30 + Lucyna Sokół urodzinowa++ Lupów i Sokołów
- 10:30 + Edward Ćmik r.śm. , Albina (k)
- 10:30 + Leokadia i Stefan Zieleniucha
- 12:00 + Grażyna Bilska
- 12:00 o potrzebne łaski, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB dla rodziny i o dar nieba dla córeczki
- 12:00 z racji 70 rocznicy urodzin Józefa o potrzebne łaski, Boże bł., opiekę MB, zdrowie
- 12:00 z racji 18 rocznicy urodzin Malwiny o potrzebne łaski, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB, zdrowie
- 17:00 + Tadeusz Baraś (greg 17)