PONIEDZIAŁEK 9.04.2018
- 7:00 + Władysław Kusy (4r)
- 9:00 + Andrzej i Albina ++ Gałanów i Węgrzynów
- 18:00 + Tadeusz Baraś
- 18:00 + Stanisław (16r), Marian, Stanisława (k), dusze w czyśćcu cierpiące
WTOREK 10.04.2018
- 6:30 + Franiciszek ++ Wawrynów i Chmielów
- 7:00
- 18:00 + Mirosław Mirecki (of. od Romana i Aliny Wróbel, od Teresy Sołowiej
- 18:00 + Ireneusz Dziurawie
ŚRODA 11.04.2018
- 6:30
- 7:00 + Zofia Nitek (była gospodyni naszej parafii) i zmarli z rodziny
- 18:00 o opiekę i bł. Boże dla rodziny Gałanów oraz w 27 r. śmierci Ewuni
- 18:00 + Tadeusz Trusz
- 18:00 Dziękczynna z racji 38 rocznicy ślubu Bożeny i Marka z prośbą o zdrowie , błog. Boże, potrzebne łaski, żywą wiarę dla Jubilatów i całej rodzin
CZWARTEK 12.04.2018
- 6:30
- 7:00 o Dary Ducha Świętego dla Agnieszki, Kamila, Mateusza i Iwony
- 7:00 w intencji kapłanów
- 18:00 + Edward Adamczyk, Michał, Katarzyna, Amrosz, Jan, Zofia Adamczyk, ++ zmarli z tych rodzin, Stanisław, Janina, Józef Bodys, Władysław, Janina, Stanisław Łaszkiewicz
- 18:00 + Eugeniusz Kulibab, Stanisław, Helena
- 18:30 + Marian(10r), Marianna++ Dudków
PIĄTEK 13.04.2018
- 6:30 w intencji ks. Dariusza i ks. Stefana o Boże błog. i łaskę wytrwałości w kapłaństwie
- 7:00
- 18:00 W intencji dziękczynnej za Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, z prośbą o owoce tego dzieła w naszych sercach, rodzinach, narodzie i całym Kościele oraz o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożej Rozalii Celakówny przez wstawiennictwo MB Fatimskiej
SOBOTA 14.04.2018
- 6:30 za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki i MB o Boże bł. i dary Ducha Świętego , o dobre przygotowanie się do I Komunii świętej: Dla Frania, Amelki, i wszystkich dzieci aby wypełniła się wola Boża w ich życiu
- 7:00
- 14:00 Msza dla Katechetów
- 18:00 + Janina, Władysław, Urszula, Katarzyna++ Szwal
15.04.2018 III NIEDZIELA WIELKANOCNA
- 7:00 + Halina Łapińska (13r)++ Marciniewiczów
- 7:00 + Stanisław Przybysz (23r)
- 9:00 + Feliks, Jankowski (4r)++ Jankowskich
- 9:00 + Aniela Księcikowska (9r), Franciszek ++ Marciniewiczów i Księcikowskich
- 9:00 + Aleksanader Książek (2r)
- 10:30 + Mieczysław Złomaniec (5r), Franciszka(k), Stanisław, Helena, Bartłomiej++ Maluhów
- 10:30 + Teresa Hanc (3r)
- 10:30 + Stopa Anna(2r), Wiesław i Kazimierz++ Stopów, Szwalów, Korkoszó12:00 za parafian
- 12:00 + Joanna Dziewiela(2r), Stefan (35r)++ Popajewskich, Dziewielów, Wójcików, Kozaków
- 12:00 + Irena Grądkowska (9r)++ Grądkowskich, Trybulskich
- 17:00 Bierzmowanie