INTENCJE U ŚW. BRATA ALBERTA W ZAMOŚCIU 04.09.2021R. – 10.10 2021R.

PONIEDZIAŁEK 04.10.2021R.

6:30 + Marianna, Franciszek (21r) Oszajca

6:30 + Czesława i Ryszard Kosior i dusze w czyśćcu cierpiące

6:30 + Jerzy Kamiński (greg)

 

7:00 + Eugeniusz Ujma (greg)

7:00 + Tadeusz Farion (greg)

7:00 + Julia Ćwik

 

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB na dalsze lata życia dla mamy Danuty z okazji 70 rocznicy urodzin od dzieci i wnuków

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Oli z racji urodzin

18:00 + Adam (3r), Emilia, Bożena, Jerzy, ++ Gmitrzuk

18:00 + Teresa Lewandowska (greg)

 

WTOREK 05.10.2021R.

6:30 + Jerzy Kamiński (greg)

6:30 + Maria Majkutewicz – od Krzysztofa Jarończyka z Zakopanego

6:30 + Mieczysław Wojtak (1r)

 

7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Antoniny z racji 1 rocznicy urodzin oraz dla wszystkich dzieci i wnuków – prosi babcia

7:00 + Eugeniusz Ujma (greg)

 

18:00 + Jadwiga Kycko – od rodziny Dziubów

18:00 + dusze w czyśćcu cierpiące; umierających grzeszników

18:00 + Tadeusz Farion (greg)

18:00 + Teresa Lewandowska (greg)

 

ŚRODA 06.10.2021R.

6:30 O łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę MB dla Justyny

6:30 + Jerzy Kamiński (greg)

6:30 + Mariusz i Artur

 

7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla wszystkich Teres z Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca, Kół Różańcowych i chóru

7:00 + dusze w czyśćcu cierpiące

7:00 + Eugeniusz Ujma (greg)

 

18:00 + Władysława(k) (3r), Tadeusz, ++ Buczaków

18:00 + Tadeusz Farion (greg)

18:00 + Teresa Lewandowska (greg)

18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

CZWARTEK 07.10.2021R.

6:30 + Jerzy Kamiński (greg)

 

7:00 + Eugeniusz Ujma (greg)

7:00 + Tadeusz Farion (greg)

 

18:00 W intencji Apostolatu Złotej Róży o błog. Boże, potrzebne łaski dla kapłanów, diakonów, alumnów i osób konsekrowanych, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o życie wieczne dla zmarłych kapłanów.

18:00 O Boże błog. dla Rodziny i pracowników

18:00 + Jadwiga Kycko – od Anety Tywoniuk – Małysz z rodziną

18:00 + Teresa Lewandowska (greg)

 

PIĄTEK 08.10.2021R.    

6:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Jolanty i Ryszarda z racji 22 rocznicy ślubu

6:30 + Jerzy Kamiński (greg)

 

7:00 O łaskę zdrowia, Boże błog. i opiekę MB dla Justyny

7:00 + Artur Wypych ( 30 dzień po śmierci )

 

18:00 + Benedykt Mazur (20r)

18:00 + Eugeniusz Ujma (greg)

18:00 + Tadeusz Farion (greg)

18:00 + Teresa Lewandowska (greg)

 

SOBOTA 09.10.2021R.

6:30 + Jerzy Kamiński (greg)

 

7:00 + Kazimiera, Andrzej, Jan, ++ Skulskich

7:00 + Eugeniusz Ujma (greg)

 

17:00 Ślub

 

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Jadwigi i Stefana z racji 40 rocznicy ślubu oraz dla całej rodziny

18:00 + Teresa Lewandowska (greg)

18:00 + Tadeusz Farion (greg)

 

NIEDZIELA 10.10.2021R. 

7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Jadwigi w 91 rocznicę urodzin oraz dla całej rodziny

7:00 + Teresa Gancarz

 

9:00 + Henryk Żukowski (1r) – od córki z rodziną

9:00 + Wiktor Serafin – od KŻR rodziców za dzieci

9:00 + Janina Żyła – od sąsiadów z klatki z bloku 36

9:00 + Albina Rogalska (18r), ++ Rogalskich i Brodziaków

 

10:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Karola w 10 rocznice urodzin oraz dla Dominika i dla całęj rodziny

10:30 + Jerzy Kamiński (greg)

10:30 + Tadeusz Farion (greg)

10:30 + Janusz Jarosławski (17r), Krystyn(on), Teofila(ona), Piotr, Edward, Lucyna, Adolf

 

12:00 O powołania kapłańskie

12:00 + Roman Krzyk (19r), ++ Zańków i Krzyków

12:00 + Teresa Lewandowska (greg)

12:00 + Janusz (3r) Karpowicz, ++ Karpowiczów, Gizów, Kostrubałów, Bargieł, Hetmanów, Aniela Krawiec

 

17:00 + Władysław Dołomisiewicz (12r)

17:00 + Eugeniusz Ujma (greg)

17:00 + Alicja Gruszecka (27r), Ryszard