INTENCJE U ŚW. BRATA ALBERTA W ZAMOŚCIU 06.09.2021R. – 12.09 2021R.
PONIEDZIAŁEK 06.09.2021R.
6:30 + Czesława i Ryszard Kosior i dusze w czyśćcu cierpiące
6:30 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 O szczęśliwą operację i zdrowie oraz o łaski dla Wiesława
7:00 + Pelagia Masłowska (greg)
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
18:00 + Stanisława(k) Karwat, ++ Karwatów, Grasów
18:00 + Władysława(k) i Mieczysław Pałyga – od córki
18:00 + Julia Ćwik
18:00 + Józef Terejko (greg)
WTOREK 07.09.2021R.
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Renaty z racji 50 rocznicy urodzin
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Małgorzaty z racji urodzin – od Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca
18:00 + Aleksander Szymbor, ++ Szymborów, Marciniewiczów
18:00 + Anna Kukiełka – od wspólnot parafii
18:00 + Józef Terejko (greg)
ŚRODA 08.09.2021R. – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
7:00 + Pelagia Masłowska (greg)
7:00 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Barbara Wybraniec (14r)
9:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Doroty i Patryka z racji 3 rocznicy ślubu
9:00 + Łukasz Machalski (greg)
9:00 + Mariusz, Artur
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Marii z racji imienin
18:00 + Józef Terejko (greg)
18:00 + Maria Efner (24r), ++ Efnerów i Przybyszów
CZWARTEK 09.09.2021R.
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Karoliny i Bartosza w 4 rocznicę ślubu oraz dla Tymoteusza
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Krystiana w 7 rocznicę urodzin
18:00 + Mieczysław Bartosiak
18:00 + Józef Terejko (greg)
PIĄTEK 10.09.2021R.
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
7:00 + Marianna Biber (30 dzień po śmierci)
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Katarzyny z racji urodzin
18:00 + Józef Terejko (greg)
18:00 + Aleksander, Jurek (3r), ++ Konopka, Jurek, Jakubczak
18:00 + Czesława Rapa (1r)
SOBOTA 11.09.2021R.
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Jadwiga Wojtaszek (8r), ++ z rodziny
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
15:00 Ślub
16:00 Ślub
17:00 Ślub
18:00 + Janina Żyła – od rodziny Kiełbińskich
18:00 + Józef Terejko (greg)
18:00 + Albin Moskwa (24r), Magdalena, Piotr, Kazimierz, Maria, Franciszek, ++ Moskwów, Palichów
NIEDZIELA 12.09.2021R.
7:00 + Jan Welcz (5r), Michał (21r), Stanisława(k) (15r), Władysław (14r), Władysław
7:00 + Pelagia Masłowska (greg)
9:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Izabeli z racji 18 rocznicy urodzin
9:00 + Franciszka(k), Józef Trych
9:00 + Zofia (19r), Edward, Sylwester Rzepka
9:00 + Jadwiga i Alojzy Gluza, Jadwiga i Feliks Stekowscy
10:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Barbary i Artura z racji 30 rocznicy ślubu
10:30 + Edward Adamczyk, Katarzyna i Michał Amrosz, Zofia i Jan Adamczyk, Jan, Janina, Klara, Stanisław, Władysław, Stanisław, Aniela, Weronika, Władysław, Leon, Wacek, Dominik, Ryszard, Bożena, Ferdynand, Krystyna, Andrzej, Halina, Julian, Marta-Genowefa++ Komanów, Amroszów, Czajków, Adamczyków, Bodysów, Jabłońskich, Łaszkiewiczów, Bojarskich, Zawiślaków, Królów, Olechów, Blajerskich, Ziubrynowicz, Lisów, Obruśników,ks. Mróz, ks. Tutlis, ks. Chęć, ks. Nowosad , ks. Jan Borowski
10:30 + Joanna Soboń (2r)
12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Stefana i Zofii z racji 50 rocznicy ślubu
12:00 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
12:00 + Józef Terejko (greg)
17:00 W intencji mieszkańców ulicy Letniej i Granicznej
17:00 + Łukasz Machalski (greg)
17:00 + Aleksandra Drobot (2r), Józef Drobot, ++ Drobot i Wildowicz