INTENCJE U ŚW. BRATA ALBERTA W ZAMOŚCIU 13.09.2021R. – 19.09 2021R.
PONIEDZIAŁEK 13.09.2021R.
6:30 + Adam Franaszczuk
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
7:00 + Janusz Socha (30 dzień po śmierci)
18:00 W intencji dziękczynnej za Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, z prośbą o owoce tego dzieła w naszych sercach, rodzinach, narodzie i całym Kościele oraz o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożej Rozalii Celakówny przez wstawiennictwo MB Fatimskiej
18:00 Za zapomniane dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Jadwiga Kycko – od rodziny Kolanów
18:00 + Józef Terejko (greg)
WTOREK 14.09.2021R.
6:30 Dziękczynno – błagalna o szczęśliwe rozwiązanie dla córki i synowej Mileny i pokój dla syna Tomasza, aby dziecko urodziło się bez komplikacji oraz zdrowe – od teściów i rodziców
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
7:00 + Aniela Blicharz (20r), Franciszek
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Aleksandry w 2 rocznicę urodzin
18:00 + Wiktor Serafin – od rodziny Kryszczuków, Frykowskich i Iwanów
18:00 + Józef Terejko (greg)
ŚRODA 15.09.2021R.
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Maria Majkutewicz (30 dzień po śmierci)
7:00 O łaskę zdrowia dla Teresy
7:00 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
18:00 + Janusz Socha – od pracowników Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego
18:00 + Paweł, Regina, ++ Mazurków i Harasików
18:00 + Józef Terejko (greg)
18:00 + Marian Misa (29r), Stefania(k), Anna i Stanisław
CZWARTEK 16.09.2021R.
6:30 + ks. Jan Borowski
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
7:00 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
7:00 + Antonina Kosiarska – od rodziny Przenniak
18:00 O Boże błog., potrzebne łaski dla kapłanów naszej parafii, którzy posługują, posługiwali i będą posługiwać, o wytrwanie w powołaniu i opiekę MB Kapłańskiej
18:00 + Marek Prus (1r)
18:00 + Józef Terejko (greg)
PIĄTEK 17.09.2021R.
6:30 O łaskę zdrowia dla Teresy
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Leokadia Bondyra (3r), Władysław Bondyra, Halina Muca
7:00 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
7:00 + Marianna Wróbel
18:00 W intencji pracowników i mieszkańców schroniska Świętego Brata Alberta w Zamościu
18:00 + Władysław, Wiesława Juszczak, Bolesław, Czesława(k) Cichorz, Radosław Pańczyk, Tomasz Korabiowski
18:00 + Józef Terejko (greg)
18:00 + Janina Żyła – od Legionistki
SOBOTA 18.09.2021R.
6:30 + Pelagia Masłowska (greg)
6:30 + Władysława(k) Jakubczak (greg)
7:00 + Halina Szczudłowska (44r), Stanisław, Jan, ++ Szczudłowskich, Porajskich
7:00 + Łukasz Machalski (greg)
15:00 Ślub
16:00 Ślub
18:00 + Czesława(k) Szewczuk (6r), Józef Szewczuk
18:00 + Zbigniew Kuśmierz (9r)
18:00 + Józef Terejko (greg)
18:00 + Maria Kietlińska
NIEDZIELA 19.09.2021R.
7:00 + Bronisław Koszuta (32r), ++ Koszutów i Staszczuków
7:00 + Pelagia Masłowska (greg)
7:00 Władysława(k) Jakubczak (greg)
9:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB w podejmowaniu życiowych decyzji dla Zuzanny z racji 25 rocznicy urodzin
9:00 + Stanisława(k), Czarnecka (28r), Stanisław, Teresa i Danuta, ++ Czarneckich
9:00 + Antoni Sowiński
10:30 + Eugeniusz Wójcik (2r), Dariusz Wójcik
10:30 + Józef Terejko (greg)
10:30 + Maria Moskal
12:00 Za Parafian
12:00 + Stanisława(k) Kowal (41r), Jan, Mieczysław Kowal
12:00 + Ryszard Winiarski (4r)
17:00 W intencji mieszkańców ulicy Letniej i Granicznej
17:00 + Łukasz Machalski (greg)
17:00 + Adolf (3r), Adela, Józefa(k), Wojciech, ++ Szczur, Marianna i Franciszek Starszuk