INTENCJE U ŚW. BRATA ALBERTA W ZAMOŚCIU 18.10.2021R. – 24.10. 2021R.
PONIEDZIAŁEK 18.10.2021R.
6:30 + dusze w czyśćcu cierpiące, Wróbel Genowefa
6:30 + Jerzy Kamiński (greg)
7:00 + Maria Majkutewicz – od Marka i Kasi Olbrych z Zakopanego
7:00 + Zygmunt Bęczkowski (46r), Zofia, Bolesław, Józef Zyga
7:00 + Stanisław Leśniak (4r)
18:00 + Jadwiga Kycko – od rodziny Mazurków
18:00 + Eugeniusz Ujma (greg)
18:00 + Tadeusz Farion (greg)
18:00 + Teresa Lewandowska (greg)
WTOREK 19.10.2021R.
6:30 O światło Ducha Św., potrzebne łaski dla Dominika
6:30 + Jerzy Kamiński (greg)
7:00 O łaskę zdrowia dla Urszuli i szczęśliwy przebieg operacji
7:00 Dziękczynna z racji 40 lecia małżeństwa, dziękując Bogu i Matce Różańcowej za ich obecność w życiu i wszelką dobroć okazaną całej rodzinie . Prosimy o Boże błog. i dar zdrowia na kolejne lata życia
7:00 + Eugeniusz Ujma (greg)
18:00 + Władysława(k) (6r), Franciszek, Józef, Eugeniusz, Feliks, ++ Kaproniów, Pieczykolanów
18:00 + Honorata Franczyk (13r), Józef (38r), ++ Franczyków, Bełkotów, Bubiłów, Hałasów
18:00 + Tadeusz Farion (greg)
18:00 + Teresa Lewandowska (greg)
ŚRODA 20.10.2021R.
6:30 + Emilia Molas – od sąsiadów, Jaszczaków, Koziołków
6:30 + Margol Stanisław (4r)
6:30 + Jerzy Kamiński (greg)
7:00 + Eugeniusz Ujma (greg)
7:00 + Artur Wypych – od Zygmunta Kamińskiego
7:00 + Halina, Piotr Zaręba, Stanisława(k), Mieczysław Paszczuk
18:00 + Lidia – od przyjaciół z chóru
18:00 + Wiktoria Cegłowska, ++ Cegłowskich, Cieślów, Czopów, Dudków
18:00 + Tadeusz Farion (greg)
18:00 + Teresa Lewandowska (greg)
CZWARTEK 21.10.2021R.
6:30 + Bronisław(k) i Łukasz Kozar, Mieczysław Kulig
6:30 + Jerzy Kamiński (greg)
7:00 + Edwarda(k) (2r), Józef Krupa
7:00 + Emilia Molas – od Małgorzaty Żukowskiej
18:00 + Teresa Lewandowska (greg)
18:00 + Eugeniusz Ujma (greg)
18:00 + Tadeusz Farion (greg)
18:00 + Jadwiga Kycko – od koleżanek i kolegów z firmy Jobon
PIĄTEK 22.10.2021R.
6:30 O zdrowie i potrzebne łaski dla Łukasza
6:30 + Jerzy Kamiński (greg)
7:00 + Artur Wypych – od sąsiadów ; rodziny Antończaków
7:00 + Emilia Molas – od rodziny Szewczyków
18:00 + Adam Nowosadzki, Zofia Nowosadzka
18:00 + Eugeniusz Ujma (greg)
18:00 + Tadeusz Farion (greg)
18:00 + Teresa Lewandowska (greg)
SOBOTA 23.10.2021R.
6:30 O dary Ducha św. i pomyślne zdanie egzaminu dla Sylwii
6:30 + Jerzy Kamiński (greg)
7:00 + Teresa Mróz (1r)
7:00 + Bogdan Kozyrski (13r), Róża i Józef, Teresa, Henryk, Jan, Wiktoria i Jan
7:00 + Regina Nawrocka (3r)
18:00 + Eugeniusz Ujma (greg)
18:00 + Teresa Lewandowska (greg)
18:00 + Tadeusz Farion (greg)
18:00 + Paweł Podhajny
NIEDZIELA 24.10.2021R.
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Oli i Rafała z racji 5 rocznicy ślubu oraz dla syna Adasia
7:00 + Krystyna Gancarz (7r)
9:00 + Stefania Kania (8r), Franciszek, Zuzanna, ++ Kaniów i Bobów
9:00 + Bronisława(k) Szelezin (40r), Antoni Szelezin, Maria i Edward Kryszczuk
9:00 + Marian Bąk (11r), Antoni i Janina Szmit 9:00 + Józef Szczygieł (30r), Stanisława(k), Józef, Wiesław, Aniela, Stanisław, Stefan, ++ Szczygieł i Filipek
10:30 + Władysława(k) i Józef Wasylczuk
10:30 + Jerzy Kamiński (greg)
10:30 + Tadeusz Farion (greg)
12:00 Za Parafian
12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Agnieszki i Jacka z racji 20 rocznicy ślubu
12:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Filipa z racji 20 rocznicy urodzin
12:00 + Danuta Marcola (15r), ++ Marcolów, Kryków, Tysów, Kobaków
12:00 + Teresa Lewandowska (greg)
15:00-17:00 DZIEŃ SKUPIENIA OSÓB MODLĄCYCH SIĘ ZA KAPŁANÓW
15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:30 Konferencja- ks. Eugeniusz Derdziuk
16:20 Różaniec w intencji kapłanów
17:00 Msza św. pod przewodnictwem JE ks. Bpa Mariana Rojka
17:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Krystyny i Stanisława z racji 40 rocznicy ślubu
17:00 + Eugeniusz Ujma (greg)
17:00 + Marta Leśniak ( 7 miesiąc po śmierci )