PONIEDZIAŁEK 2.11.2020R.
- 7:00 ++ Pankiewiczów, Sołodzińskich, Jaciuków, Korniaków, Wrońskich
- 7:00 + Czesława(k) i Ryszard Kosior i dusze w czyśćcu cierpiące
- 7:00 + Stanisława(k) Durman (greg 27)
- 9:00 + Natalia, Andrzej Maśko, Grażyna Bilska, Danuta Frątczak, Janina Furmańczuk ( 7 dzień po śmierci ) ++ z tych rodzin
- 9:00 + Jan, Aniela Stachurscy, ++ Kliszczów
- 10:30 + Robert Kądziołka (15r), Lech Myszura (6r), Mateusz Myszura, Czesław Szczerbik, ks. Jan Borowski, ks. Czesław Zyskowski
- 10:30 + Marianna(k) Kachny (12r), Mieczysław
- 18:00 + Władysław Hałub (20r), Paweł, Marianna, Stanisława(k), ++ Gazolów : Jan, Stanisław, Helena
- 18:00 + Genowefa Sitarz (10r)
- 18:00 + Regina Krzaczek (greg)
WTOREK 3.11.2020R.
- 6:30 + Stanisława(k) Durman (greg 28)
- 7:00 + ks. Jan Borowski, Jan Mazurek
- 7:00 + Helena, Stanisław, Edward, ++ Kowalczyk, Marianna i Andrzej Szewczak
- 18:00 + Regina Krzaczek (greg. ostatnia)
- 18:00 + Marek Prus – ofiara rodziny Romaniuków ze Skomoroch
- 18:00 + Jerzy Kawala (4r)
ŚRODA 4.11.2020R.
- 6:30 + Stanisława(k) Durman (greg 29)
- 6:30 + Anna i Wiktor Kazimierczuk
- 7:00 + Kazimierz, Helena, Józef, Jan, Helena, ++ Bednarczuk, Ewa, Bolesław, Tadeusz, ++ Zub, ks. Jan Borowski
- 7:00 O ulgę w cierpieniu i wypełnienie woli Bożej
- 18:00 + Aniela Rękas (12r), Stefan (33r), Stanisław, Maria, Wojcieh, ++ Rękas, Maria Ogłaza, Waldemar, Agnieszka i Michał Ołtarzewscy
- 18:00 + Julia Ćwik
- 18:00 Za dusze czyśćcowe
CZWARTEK 5.11.2020R.
- 6:30 + Stanisława(k) Durman (greg. 30- ostatnia)
- 6:30 O ulgę w cierpieniu i wypełnienie woli Bożej
- 7:00 + Mieczysław Wojtak – ( 30 dzień po śmierci )
- 7:00 O ulgę w cierpieniu i wypełnienie woli Bożej
- 18:00 W intencji Apostolatu Złotej Róży o błog. Boże, potrzebne łaski dla kapłanów, diakonów, alumnów i osób konsekrowanych, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o życie wieczne dla zmarłych kapłanów.
- 18:00 O Boże błogosławieństwo dla Rodziny i Pracowników
- 18:00 W Intencji Wolontariuszy Spichlerza św. Brata Alberta
PIĄTEK 6.11.2020R.
- 6:30 + Teresa Mróz – ofiara Czeczotów
- 7:00 + Ireneusz Mielnicki (22r), Dariusz Woźniak, ++ Błazuckich, Martyniuków, Rusinów, Wrzyszczów
- 18:00 + Franciszek Blicharz (12r), Aniela
- 18:00 + Przemysław Mazurek (1r)
SOBOTA 7.11.2020R.
- 6:30 + Teresa Mróz – ofiara rodziny Kowalików
- 7:00 + Elżbieta Karchut (2r)
- 18:00 W intencji wynagradzającej Bogu i Niepokalanemu Sercu NMP oraz o nawrócenie grzeszników i Boże błog. oraz nawrócenie dla Polski
- 18:00 + Józef, Antoni, Kornelia, Franciszek, Jan, Helena, dusze w czyśćcu cierpiące
- 18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę MB dla córki w dniu urodzin
NIEDZIELA 8.11.2020R.
- 7:00 + Józef Franczyk (27r), Honorata (12r), ++ Franczyków, Bełkotów, Bubiłów, Hałasów
- 9:00 z 10.11.2019r. Łopuszyński
- 9:00 + Krystyna (10r), Bronisław, ++ Kosturów, Henryka(k), Aniela Kawka, Antoni, Władysława(k), ++ Jankowskich, Maria, Stanisław, ++ Ćmilów
- 9:00 + Mariusz Podolak (24r)
- 10:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego i opiekę
- MB dla Czesławy i Zygmunta z racji 50 rocznicy ślubu oraz dla całej rodziny
- 10:30 + Krystyna Baran (8r), Helena Wiater, Mieczysław i Antoni, ++ Baranów, Wiatrów, Zastąpiłów, Bondyrów
- 10:30 + Krzysztof Krupa (25r), Romana(k), Ryszard Krupa, ++ Krupów, Kunów
- 10:30 + Jan Kawałko (25r)
- 12:00 + Zbigniew Bender ( 8 miesiąc po śmierci )
- 12:00 + Marek Prus – ofiara rodziny Grechutów i Gołębiowskich
- 12:00 + Henryka(k) Kawka (14r), Maria i Stanisław Ćmil, Krystyna i Bronisław Kostur
- 17:00 Za parafian