PONIEDZIAŁEK 22.05.2023R.
6:30 + Wacław Stadnik
6:30 + Józef Kuśmierz – od Liliany i Krzysztofa Jędruszczak
7:00 + Marek Dołba (15r.), Teresa i Bolesław
7:00 + Józef Kuśmierz – od Barbary Dzidy z rodziną
18:00 W intencji Kręgu Domowego Kościoła
18:00 + Longin Popik (greg.)
18:00 + Stanisław Dragan (greg.)
WTOREK 23.05.2023R.
6:30 + Lech Markiewicz
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Marcina z racji 23. rocznicy urodzin oraz dla Michała z racji 21. rocznicy urodzin
7:00 + Paweł Podhajny
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Mariana z racji 45. rocznicy urodzin
18:00 + Katarzyna, Józefa(k), Stefan, Maria, Emilian, ++ Mazurków
18:00 + Longin Popik (greg.)
18:00 + Stanisław Dragan (greg.)
ŚRODA 24.05.2023R.
6:30 + Grzegorz Kisielewicz
6:30 + Stanisław, Janina, Leszek, ++ Lisów i Fifów
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., zdrowie, Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Przemysława i Janiny z racji urodzin
7:00 + Joanna Czerniecka (imieninowa)
18:00 + Franciszek Jankowski – od rodziny Salejów
18:00 + Adam Byś- od pracowników Przedszkola Miejskiego nr 14
18:00 + Stanisław Dragan (greg.)
18:00 + Longin Popik (greg.)
CZWARTEK 25.05.2023R.
6:30 O łaskę zdrowia dla Jana
6:30 + Józef Kuśmierz – od rodziny Kańczugowskich
7:00 + Lilia Sułkowska
7:00 + Irena, Józef, Maria, Kazimierz, Michał, Helena Grądkowscy, Antoni, Leokadia Trybulscy
7:00 + Wanda, Józef Kuśmierz
18:00 + Helena Kornet, Teresa Lewandowska
18:00 + Longin Popik (greg.)
18:00 + Stanisław Dragan (greg.)
PIĄTEK 26.05.2023R. – Różaniec dla Matki
6:30 + Kazimiera Lis
6:30 + Jadwiga Ferens
7:00 + Longin Popik (greg.)
7:00 + Stanisław Dragan (greg.)
7:00 + Urszula Plizga – z okazji dnia mamy, ++ Plizgów i Glasów
18:00 KŻR rodziców za dzieci
18:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Anny z okazji Dnia Mamy- ofiara od dzieci
18:00 + Wacława(k) Adela
18:00 + Antonina Ładnowska
SOBOTA 27.05.2023R.
6:30 + Janina Łącz (8r.), Franciszka(k.) Małysz, Jan Wrzyszcz
7:00 + Wiesława(k.) Piech
7:00 + Kazimierz Bednarczuk (3r), Helena, Józef Bednarczuk, Ewa, Bolesław, Tadeusz ++ Zubów
15:00 Ślub
16:00 Ślub
18:00 + Feliksa(k), Stanisław, Marianna, Tomasz, ++ Krzowskich, Jan, Karolina, Edward, Janina, Władysław Żur
18:00 + Stanisław Dragan (greg.)
18:00 + Longin Popik (greg.)
NIEDZIELA 28.05.2023
7:00 + Aleksandra (11r.), Eugeniusz
7:00 + Kazimiera(k.), Jan, Andrzej, ++ Skulskich
9:00 + Dariusz Wójcik (43r.)
9:00 + Feliksa(k), Stanisław Krzowski, Tomasz, Marianna, Michał, Katarzyna, Franciszek Stępnik, Andrzej Zwolak
9:00 + Julia Czaplińska (18r.), Zygmunt Czapliński
10:30 KOMUNIA ŚWIĘTA ROCZNICOWA
12:00 + Teresa Tytuła (21r.), Tadeusz, Jerzy
12:00 + Stanisław Dragan (greg.)
12:00 + Ryszard (8r.), Alicja Gruszeccy
17:00 + Longin Popik (greg.)
17:00 + Dawid Weneri (7r.)