PONIEDZIAŁEK 26.09.2022R.
6:30 O Boże błog., opiekę MB dla Aleksandra i Doroty oraz o pomyślne rozwiązanie sprawy sądowej
6:30 + Antoni Kozłowski – od przyjaciół
7:00 + Emilia Molas (1r) – ofiara od męża, synów z rodzinami, wnuków i prawnuków
7:00 + Urszula Bojar – od rodziny Celaków, Jargiłłów, Ryszków
18:00 KŻR rodziców za dzieci
18:00 + Urszula Bojar – od rodziny Pszenniaków
18:00 + Anna Kukiełka (greg)
WTOREK 27.09.2022R.
6:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Tadeusza z racji rocznicy urodzin
6:30 + Marian Kusy – od sąsiada Kawali z rodziną
7:00 + Leszek Malinowski – od Katarzyny Sokalskiej
7:00 + Łukasz Bojarczuk (30 dzień po śmierci)
18:00 + Władysława(k) – od Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca
18:00 ++ Trociów, Juszczuków, Głazowskich i Konckich
18:00 + Anna Kukiełka (greg)
18:00 + Krzysztof Pszenniak – od kolegów z Okręgowego Kolegium Sędziów
ŚRODA 28.09.2022R.
6:30 + Bolesław Grabczuk, Kazimiera, Stanisław Truś
6:30 + Bogumiła Mulawa
7:00 + Tadeusz Dziubiński, Helena i Marian, Bolesław Kot
7:00 + Lech Bajan – od rodziny Ostasz
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla córki Anny
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Gabrysi z racji 12 rocznicy urodzin
18:00 + Krzysztof Pszenniak – od rodziny Główków
18:00 + Anna Kukiełka (greg)
CZWARTEK 29.09.2022R.
6:30 O Boże błog. dla Rafała
6:30 + Maria Wysocka – od KŻR MB Fatimskiej
7:00 + Janina Musiał (24r), Józef, Wacław
7:00 + Łukasz Bojarczuk – od rodziny Kozarów i Słomianych
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB Kapłanów i św. Michała dla ks. Michała z racji imienin
18:00 + Roman Terejko (18r), Józef i Leokadia Terejko, Antoni i Marianna Makowscy
18:00 + Marian Jakubczak (47r), ++ Jurek, Konopka
18:00 + Anna Kukiełka (greg)
PIĄTEK 30.09.2022R.
6:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Karoliny i Michała z racji 5 rocznicy ślubu
6:30 + Eugeniusz Łata – od sąsiadów Pintal, Wodyk, Świderek
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Patryka z racji urodzin
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Hieronima z racji imienin oraz dla jego rodziny
7:00 O Boże błog., dary Ducha św., opiekę MB dla Filipa z racji rozpoczynającego się roku akademickiego
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla rodziny i firmy
18:00 + Bronisław Kurzawski (31r),Władysława(k) Kurzawska (18r), Władysław Kurzawski (11r), ++ Kurzawskich, Hatałów, Szutych
18:00 + Urszula Bojar – od rodziny Kaczochów
18:00 + Anna Kukiełka (greg)
SOBOTA 01.10.2022R.
6:30 + Danuta Szypuła (1greg)
6:30 + Janina Lis – od rodziny Gałanów
7:00 + Urszula Bojar (1greg)
7:00 + Maria Małecka (2r), ++ Małeckich, Paczosów, Maciejczyków
7:00 + Józefa(k) (5r), ++ Wlizłów i Komsów
18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Mirosławy i Stanisława z racji 50 rocznicy ślubu
18:00 W intencji wynagradzającej Bogu i Niepokalanemu Sercu NMP oraz o nawrócenie grzeszników i nawrócenie i Boże błog. dla Polski
18:00 + Emilian Mazurek (5r)
18:00 + Stanisław Brzozowski (1greg)
NIEDZIELA 02.10.2022R.
7:00 + Danuta Szypuła (greg)
7:00 + Urszula Bojar (greg)
9:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB dla Teresy z racji imienin oraz dla całej rodziny
9:00 + Zofia Lipczuk (13r)
9:00 + Antoni Kozłowski – od rodziny Mazur
10:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog., Dary Ducha Świętego, opiekę MB i Aniołów Stróżów dla Krzysia z racji 5 rocznicy urodzin
10:30 + Stanisław Brzozowski (greg)
10:30 + Krzysztof Pszenniak – od siostry Jolanty z rodziną
12:00 Za Parafian
12:00 W intencji KŻR MB Fatimskiej, o Boże błog. dla członków i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych
12:00 Za KŻR Św. Dominika
12:00 + Franciszek, Katarzyna, Władysław, Stanisława(k), Czesław, Stanisław, ++ Drączkowskich i Kozłowskich
18:00 + Władysława(k) (4r), Tadeusz, ++ Buczaków i dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Urszula Bojar – od rodziny Fików