Ogłoszenia 33 Niedziela Zwykła 18.11.2018 r.

1. Dziś, wspieramy ofiarami na tacę WSD. Cieszymy się z obecności alumna Damiana Sokoła- pochodzącego z naszej parafii. Radość tym większa, że po roku wakatu znowu mamy alumna w seminarium.
  2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla- ostatnia niedziela roku liturgicznego. Na Mszy św. o godz. 17 odnowimy akt oddania Chrystusowi Królowi poszczególnych stanów.
  3. Parafia Świętej Bożej Opatrzności, we czwartek 22 listopada o godz. 17.30 zaprasza na nabożeństwo ku czci św. Rity.
  4. Parafia św. Jana Pawła II w Biłgoraju zaprasza na dzień skupienia z o. Johnem Bashoborą, który odbędzie się 22 listopada (czwartek). Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00. Po Mszy św. adoracja i modlitwa o uzdrowienie.
  5. Rektorat kościoła św. Katarzyny w Zamościu, zaprasza w sobotę, 24 listopada na uroczystości odpustowe ku czci Patronki św. Katarzyny Aleksandryjskiej, uroczysta Msza św., o godz. 11.00. Odpust poprzedzi od 15 listopada Nowenna do św. Katarzyny, a od 19 listopada Jerycho Modlitewne. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń.
  6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy modlić się w intencji zespołów śpiewaczych działających przy naszej parafii przez wstawiennictwo św. Cecylii- patronki muzyki kościelnej.
  7. Za tydzień po mszy św. o godz. 12:00 wystąpi chór i orkiestra smyczkowa I stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej w Zamościu z programem pieśni patriotycznych.
  8. Na Mszy o 17 będziemy gościć zespół Obdarowani z Tomaszowa Lubelskiego i po Mszy koncert na który serdecznie zapraszamy.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła- złożone na tacę tydzień temu i te indywidualne: 100 i 2×200 .
  10. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Danielę Salomeę Chabros.
  11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Niedziela, Cuda i Łaski Boże, Egzorcysta.