Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna 15.04.2018 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 17 ks. bp Marian Rojek udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii, a następnie poświęci plac pod budowę domu parafialnego.
  2. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny
  3. Spotkanie dzieci, które przygotowujących się do rocznicy pierwszej komunii świętej i rodziców dziś po Mszy św. o godz. 12.00.
  4. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszego kościoła 2 x po 100 zł oraz 580 zł od pielgrzymów do Łagiewnik
  5. Msza św. za ks. Jana Borowskiego  w poniedziałek o godz. 6:30
  6. W naszej parafii powstaje Domowy Kościół…… Za tydzień w niedziele po mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie organizacyjne na które zapraszamy szczególnie małżeństwa.
  7. 28 kwietnia w sobotę organizujemy jednodniową pielgrzymkę do Niepokalanowa. Jest to I Pielgrzymka Apostolatu Margaretka i osób modlących się za kapłanów. Zapisy w zakrystii do najbliższej niedzieli.