Ogłoszenia III Niedziela Zwykła 27.01.2018 r.

Dziś w godz. 14-16.30  odbędzie się w naszym kościele spotkanie młodzieży z naszego rejonu z racji zakończenia ŚDM w Panamie. Będzie transmisja homilii papieża, wspólna modlitwa, adoracja

1. W sobotę, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej, Dzień Życia konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek dla sióstr klauzurowych. Msze św. 2 lutego o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, z obrzędem błogosławieństwa gromnic.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca.
  3. W pierwszy Piątek Msze św. o godz. 6:30,7.00, 9.00 z udziałem szkoły katolickiej i 18.00. Adoracja do 20;15
  4. W Pierwszą Sobotę, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja o godz. 17.00, gdyż po Mszy św. o 18 będzie spotkanie z Panem Lechem Dokowiczem, twórcą filmowym, inicjatorem Wielkiej Pokuty Narodowej i Różańca do Granic, który wygłosi konferencję na temat: „Zagrożenia duchowe we współczesnym świecie”.
  5. Za tydzień pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W parafii Miłosierdzia Bożego w Zamościu w dniach 4,5,6 lutego organizowane są rekolekcje na temat Modlitwy Osobistej. Szczegóły na plakacie i ulotkach
  7. Bóg zapłać za ofiary na budowę plebanii
  8. Dziękuje księżom Łukaszowi i Krzysztofowi za zorganizowanie kuligu parafialnego. Było ponad 200 osób i dużo radości.
  9. W ubiegłym tygodniu zmarła śp. Stefania Sidor
  10. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Henryka Magdziaka w piątek o godz. 6:30