Ogłoszenia IV Niedziela Zwykła 03.02.2019 r.

  1. We wtorek z racji na wspomnienie św. Agaty błogosławimy, sól, wodę i chleb.
  2. Zamojskie Amazonki wraz Diecezjalnym Duszpasterstwem Chorych zapraszają osoby leczone i po leczeniu onkologicznym oraz wszystkich chorych wraz z rodzinami, na Mszę Świętą, która zostanie odprawiona 5 lutego br. o godz. 11.00 w kościele św. Michała Arch. w Zamościu.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci św. Brata Alberta – z odczytaniem intencji, błogosławieństwem chleba św. Alberta i ucałowaniem relikwii. Po nabożeństwie Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do 20:15
  4. W nocy z piątku na sobotę wyruszamy z pielgrzymką do Ziemi świętej. Zbiórka na parkingu przy kościele o godz. 2:00, a wyjazd o 2:30 w nocy
  5. Za tydzień druga niedziela miesiąca, ofiary składane na tacę, są przeznaczone na nasz kościół.
  6. Dziękuję za ofiary na kościół i budowę plebanii.
  7. Dziękuję za pomoc w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej.