Ogłoszenia IX Niedziela Zwykła 03.06.2018 r.

1. Dziękuję ks. Marcinowi Pudo za dzisiejszą posługę w naszej parafii
  2. Dziś zbiórka ofiar na „Kilometry dobra”
  3. Z okazji 100-lecia Niepodległości dziś odwiedzi naszą parafię Mobilna Ambasada Niepodległej. Msza Św. o godz. 10.30, będzie poprzedzona krótką inscenizacją przygotowaną przez uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Ojca Pio. A potem będzie można odwiedzić Busa Niepodległej.
  4. Dziś po Mszy o 12 zmiana tajemnic różańcowych
  5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie 15 przed Mszą wieczorową
  6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, miesiąca. W tym dniu przeżywać będziemy zakończenie Oktawy Bożego Ciała, na Mszy św. o godz. 18.00 i procesja do czterech ołtarzy oraz poświęcenie wianków. Procesja przejdzie wokół naszego kościoła. Prosimy mieszkańców następujących ulic o przygotowanie ołtarzy. Pierwszy Ołtarz mieszkańcy ulicy Dembowskiego, Drugi Ołtarz mieszkańcy ulicy św. Brata Alberta, Trzeci Ołtarz mieszkańcy ulicy Atamanowa. Czwarty ołtarz będzie w kościele. Pprzy tym ołtarzu będzie nabożeństwo do św. Brata Alberta, możliwość zapisania intencji, ucałowania relikwii i nabycia chlebka św. Alberta. Zapraszam dzieci młodzież, rodziców do godnego i radosnego uczczenia Oktawy Bożego Ciała.
  7. Spotkanie Apostolatu Złotej Róży w czwartek po wieczornym nabożeństwie.
  8. W Piątek Uroczystość NSPJ – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Konferencja chrzcielna o godz. 18.45
  9. Za tydzień w naszej parafii o godz.15 rozpocznie się Festyn Rodzinny. Gwiazdy wieczoru to znany aktor – pan Dariusz Kowalski, który podzieli się świadectwem wiary, oraz Eleni, której przedstawiać chyba nie trzeba. Ponadto w programie Aukcje, licytacje, atrakcje dla dzieci, fotobudka, modelowanie balonów, poczęstunek. Szczegóły na plakatach. Ofiary z festynu przeznaczone są na budowę domu parafialnego.
  10. Z racji Festynu za tydzień nie będzie Mszy o godz. 17
  11. Taca za tydzień przeznaczona na prace w kościele i przy domu parafialnym