Ogłoszenia I Niedziela Adwentu 02.12.2018 r.

 1. Dziś I Niedziela – po Mszy o 12 zmiana tajemnic różańcowych, a po Mszy o 17 spotkanie w sprawie Jadłodzielni (https://web.facebook.com/jadlodzielnia.zamosc)
 2. Dzieci, rodziców i dziadków zapraszamy na Roraty w Adwencie w środy i soboty o godz. 7.00. Dzieci prosimy, aby przychodziły z lampionami, które będą oceniane w ramach konkursu. W środy i w soboty po Mszy roratniej będzie poczęstunek i niespodzianka dla dzieci, które w tej Mszy uczestniczyły.
 3. W najbliższy czwartek po Mszy o godz. 18 odwiedzi naszą parafię wyjątkowy gość- św. Mikołaj. Rodziców, którzy chcieliby przekazać „listy do św. Mikołaja”- od swoich pociech, zwłaszcza te zrealizowane, zapraszamy odpowiednio wcześniej do zakrystii
 4. W tym tygodniu jest Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca. W Pierwszy czwartek – nabożeństwo do św. Brata Alberta po Mszy o godz. 18. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7, 9 z udziałem szkoły katolickiej i 18.
 5. W sobotę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Będzie możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji.
 6. Za tydzień dzień otwarty Szkoły Katolickiej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.30 Mszą św. Po Eucharystii, około godziny 11.30, będzie możliwość zwiedzania szkoły.  Odbędą się też lekcje otwarte dla uczniów i spotkanie dyrektora z rodzicami.  Katolicka Szkoła Podstawowa św. Ojca Pio w Zamościu to szkoła publiczna, czyli bezpłatna. W roku szkolnym 2019/2020 otwieramy dwie pierwsze klasy. Obie klasy będą z rozszerzonym językiem angielskim (pięć godzin języka angielskiego w tygodniu).
 7. Za tydzień po Mszy o godz. 12 spotkanie z dziećmi i rodzicami przed I Komunią św.
 8. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła. Za tydzień taca na prace w naszym kościele
 9. Zachęcamy do nabywania kalendarzy KRZ
 10. Od niedawna przy Kurii Diecezjalnej oraz kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu istnieje sklep religijny. Oferuje szeroki asortyment artykułów liturgicznych oraz dewocjonaliów w przystępnych cenach. Dostępne są tam m.in. prezenty i pamiątki religijne na każdą okazję. Zapraszamy do odwiedzania (ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1). Otwarte od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00.
 11. W ostatnim tygodniu zmarł Krzysztof Baj
 12. Dziś, na Mszy św. o godzinie 12.00 zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny, przedstawiciele naszej parafii rozpoczynają roznoszenie opłatków, ofiary złożone przy tej okazji przeznaczamy na budowę domu parafialnego.