Ogłoszenia I Niedziela Adwentu 27.11. 2022 r

 1. Rozpoczęliśmy Adwent. Zapraszamy na roraty w środy i w soboty o godzinie 6:30 rano. W tych dniach nie będzie Mszy św. o 7. W środy będzie czekał na dzieci i młodzież słodki poczęstunek i ciepła herbata przed rozpoczęciem zajęć szkolnych. Prosimy tylko, aby zabrać ze swojego domu kubki aby mieć w czym pić herbatę.
 2. W tym tygodniu jest Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
 3. W Pierwszy czwartek – nabożeństwo do św. Brata Alberta po Mszy o godz. 18, a następnie adoracja w ciszy i Godzina Święta do północy.
 4. W czwartek o godz. 16:00 zbiórka kandydatów na ministrantów.
 5. W czwartek po Mszy Świętej spotkanie wolontariuszy Spichlerza św. Brata Alberta, zapraszamy osoby chętne do pomocy potrzebującym i przy akcji „Paczka dla bliźniego”.
 6. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7, 8.30 i 18.
 7. W piątek i sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja po Mszy wieczorowej do godz. 20.15
 8. W piątek o godz. 15:00 hala dla ministrantów, a w sobotę o 9:30 rozpoczną się w Tomaszowie Lubelskim diecezjalne finały piłki nożnej halowej dla LSO, w których wezmą udział nasi ministranci.
 9. Dziś, na Mszy św. o godzinie 12.00 zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Przedstawiciele naszej parafii rozpoczynają roznoszenie opłatków. Każdy ma upoważnienie od proboszcza, więc jeśli mamy wątpliwość, czy osoba roznosząca opłatki jest z naszej parafii, możemy poprosić o okazanie upoważnienia. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczamy na nowe tabernakulum, które mamy nadzieję, że będzie już na święta Bożego Narodzenia. Opłatki będą też do nabycia w zakrystii i kancelarii parafialnej
 10. Dziś rozpoczyna się akcja „Paczka dla bliźniego”, która potrwa do 19 grudnia. W tych dniach można przynieść produkty długoterminowe, chemię i zabawki dla najmłodszych, z których nasi wolontariusze zrobią świąteczne paczki i rozdadzą osobom potrzebującym. Kosz na produkty będzie stał od jutra przy bocznym wejściu. Szczegóły na plakatach i Facebooku Spichlerza św. Brata Alberta.
 11. Za tydzień – 4 grudnia odbędzie się 4 rocznica powstania Spichlerza św. Brata Alberta. Z tej okazji wolontariusze Spichlerza św. Brata Alberta zapraszają na słodki poczęstunek. Spichlerz będzie można też wesprzeć poprzez ofiarę do puszki.
 12. Za tydzień po Mszy o 12 zmiana tajemnic różańcowych
 13. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Mariannę Ćwik- we wtorek o godz. 6:30, za śp. Elżbietę Bojarczuk- w czwartek o godz. 7.
 14. Prasa Katolicka.