Ogłoszenia I Niedziela Adwentu 28. 11. 2021 r

Ogłoszenia I Niedziela Adwentu 28. 11. 2021 r

 1. Bóg zapłać księdzu Piotrowi za obecność i modlitwę.
 2. Rozpoczęliśmy Adwent. Zapraszamy na roraty w środy i w soboty o godzinie 7 rano. W środy będzie czekał na dzieci i młodzież słodki poczęstunek i coś do picia przed szkołą. Prosimy tylko aby zabrać ze swojego domu kubki aby mieć w czym pić herbatkę.
 3. Aby dobrze przeżyć Adwent zamówiliśmy dla dzieci i młodzieży adwentowe plansze zdrapkowe w których są ukryte zadania do wykonania na każdy dzień. Można je odebrać w zakrystii.
 4. W tym tygodniu jest Pierwsza Środa Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
 5. We wtorek spotkanie Przyjaciół Oblubieńca o godzinie 19.
 6. W środę modlitwa za dusze czyśćcowe
 7. W Pierwszy czwartek – nabożeństwo do św. Brata Alberta po Mszy o godz. 18 a następnie adoracja w ciszy do 20.15
 8. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7, 8.30 i 18.
 9. W piątek i sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja po Mszy wieczorowej do godz. 20.15
 10. Za tydzień po Mszy o 12 zmiana tajemnic różańcowych
 11. Trwamy w naszym 33 dniowym zawierzeniu przez wstawiennictwo św. Józefa
 12. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła: 2×100, 150, 2×200, 300, 450, 500, 1000zł.
 13. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Marzenę Dziubek
 14. Msza św. pogrzebowa za śp. Janinę Borys w środę o godz. 12
 15. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Zofię Petrynko- w środę o godz. 6:30
 16. Wychodząc z kościoła możemy nabyć pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczamy na chrzcielnicę i podstawę pod Paschał. Opłatek jest dla każdego. Bardzo prosimy aby zaopatrzyć w opłatek naszych sąsiadów, osoby samotne i chore, które same tego uczynić nie mogą.
 17. Ogłoszenie z Naszego Spichlerza: ruszamy z coroczną akcją bożonarodzeniową „Paczka dla bliźniego” Każdy z Was może stać się św. Mikołajem dla naszych potrzebujących! Wystarczy, że w sklepie kupicie produkt z długim terminem przydatności i włożycie go do kosza oznaczonego plakatem. Kosz znajdziecie również w kościele. Zachęcamy abyście przeprowadzili zbiórkę w swoich miejscach pracy, szkołach czy przedszkolach! Jeżeli ktoś chce zorganizować akcję , zapraszamy po plakat do zakrystii.
 18. Spotkanie wolontariuszy spichlerza i zapisy na wolontariat w środę o godzinie 19
 19. Prasa Katolicka.