Ogłoszenia –Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021 r.

Ogłoszenia –Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021 r.

 1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego
 2. Dziś, wspieramy ofiarami na tacę WSD.
 3. Dzisiaj są też z nami o. Marek Ochlak (odpowiedzialny m.in. za budowę Szkoły na Madagaskarze, którą wspólnie finansowaliśmy), o. Wiesław Chojnowski – misjonarze z Madagaskaru oraz pan Michał Niewiadomski – animator misyjny. Ojcowie cały dzień głoszą homilie w duchu misyjnym. Przy głównym wyjściu z kościoła znajduje się stoisko misyjne – można tam nabyć m.in. figurki, rzeźby, dewocjonalia z Madagaskaru i Kamerunu, a także kawy misyjne z różnych krajów. Ojcowie zaś kwestują po Mszach Świętych na zewnątrz kościoła. Wrzucając ofiarę do puszki wspieramy dzieła misyjne ojców Oblatów.
 4. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór chwały: o 18 Msza św. a po niej nabożeństwo Eucharystyczne zakończone indywidualnym błogosławieństwem.
 5. A w najbliższą sobotę Msza Święta o szczęśliwą , dobrą miłość. Po Mszy indywidualna modlitwa nad każdą chętną osobą lub parą.
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Na Mszy św. o godz. 12.00 będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa Opłatków na stół wigilijny.
 7. Jest do odebrania książka do 33 dniowych rekolekcji. 33-dniowe przygotowanie się do oddania się Panu Jezusowi przez wstawiennictwo św. Józefa rozpoczynamy  23 listopada. Oddanie będzie 26 grudnia o godz. 12.00. Niedziela Św. Rodziny.
 8. Ofiary indywidualne: 100, 1000zl
 9. Kalendarze parafialne są w przygotowaniu i będą za jakiś czas do nabycia w cenie 15 zł. Będziemy ogłaszać kiedy.
 10. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Lecha Marciniewicza i Mieczysława Sarzyńskiego.
 11. Msza Święta w 30 dzień po śmierci za Danute stachowską odbędzie się 27 listopada o godzinie 6:30.