Ogłoszenia –Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021 r.

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego
  2. Dziś, wspieramy ofiarami na tacę WSD.
  3. Dzisiaj są też z nami o. Marek Ochlak (odpowiedzialny m.in. za budowę Szkoły na Madagaskarze, którą wspólnie finansowaliśmy), o. Wiesław Chojnowski – misjonarze z Madagaskaru oraz pan Michał Niewiadomski – animator misyjny. Ojcowie cały dzień głoszą homilie w duchu misyjnym. Przy głównym wyjściu z kościoła znajduje się stoisko misyjne – można tam nabyć m.in. figurki, rzeźby, dewocjonalia z Madagaskaru i Kamerunu, a także kawy misyjne z różnych krajów. Ojcowie zaś kwestują po Mszach Świętych na zewnątrz kościoła. Wrzucając ofiarę do puszki wspieramy dzieła misyjne ojców Oblatów.
  4. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór chwały: o 18 Msza św. a po niej nabożeństwo Eucharystyczne zakończone indywidualnym błogosławieństwem.
  5. A w najbliższą sobotę Msza Święta o szczęśliwą , dobrą miłość. Po Mszy indywidualna modlitwa nad każdą chętną osobą lub parą.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Na Mszy św. o godz. 12.00 będzie miał miejsce obrzęd błogosławieństwa Opłatków na stół wigilijny.
  7. Jest do odebrania książka do 33 dniowych rekolekcji. 33-dniowe przygotowanie się do oddania się Panu Jezusowi przez wstawiennictwo św. Józefa rozpoczynamy  23 listopada. Oddanie będzie 26 grudnia o godz. 12.00. Niedziela Św. Rodziny.
  8. Ofiary indywidualne: 100, 1000zl
  9. Kalendarze parafialne są w przygotowaniu i będą za jakiś czas do nabycia w cenie 15 zł. Będziemy ogłaszać kiedy.
  10. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Lecha Marciniewicza i Mieczysława Sarzyńskiego.
  11. Msza Święta w 30 dzień po śmierci za Danute stachowską odbędzie się 27 listopada o godzinie 6:30.