Ogłoszenia: Uroczystość Najświętszej Trójcy 27.05.2018

1. Dziś na Mszy św. o godz. 10.30 rocznica I Komunii św. dzieci klas IV.
  2. Dziś kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.
  3. Dziś, w parafii Świętej Bożej Opatrzności na Karolówce Uroczystości Odpustowe a po południu festyn rodzinny.
  4. Dziś o godz. 16 przy krzyżu na ul. Powiatowej rozpocznie się modlitwa o urodzaje, następnie procesja i Msza św. na osiedlu Majdan.
  5. W czwartek, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 17 nie będzie Mszy św. o godz. 10.30. Po Mszy św. o godz. 9.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy ulicami św. Brata Alberta, Szwedzką, Wiosenną i Sikorskiego. Proszę mieszkańców naszej parafii o przygotowanie trasy procesji oraz wystrój ołtarzy, udekorowanie domów, na czas procesji usuńmy auta stojące na ulicy. Konstrukcje ołtarzy i brzózki proszę przyjechać rano w Boże Ciało koło godz. 6.00. Proszę przygotować figury, chorągwie, zapraszam do niesienia baldachimu, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do niesienia różańca. Pierwszy ołtarz przy ulicy Szwedzkiej, pomiędzy ulicami Wróblewskiego i Batalionów Chłopskich, Mieszkańców tych ulic proszę o przygotowanie ołtarza, drugi ołtarz przy ulicy Wiosennej, proszę o przygotowanie ołtarza Mieszkańców ulicy Szwedzkiej od ulicy Olchowej do końca, trzeci przy ulicy Sikorskiego obok przystanku, proszę Mieszkańców ul. Batalionów Chłopskich, czwarty przy kościele proszę Mieszkańców ul. Granicznej i Przyległych.
  6. W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej (Boże Ciało), na Rynku Wielkim w Zamościu o godz. 20.00 odbędzie się Koncert Uwielbienia. Będzie to modlitewne spotkanie, podczas którego będziemy śpiewać pieśni chwały Jezusowi, ukrytemu w Najświętszym Sakramencie.
  7. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca.
  8. Nabożeństw Eucharystyczne w pierwszy Piątek i Sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 20.15. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7, 9.00 i 18.00. Wspólny Różaniec i Nabożeństwo Majowe w dni powszednie o godz. 17.15 w niedzielę o godz. 16.15. Możliwość spowiedzi w pierwszy piątek od godz. 6.30 i po południu od godz. 17.00 do 18.00, w pozostałe dni przed każdą Mszą św. i w czasie nabożeństw Eucharystycznych.
  9. W tym tygodniu rozpoczynamy nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  10. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca- po Mszy o 12 zmiana tajemnic różańcowych
  11. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na „Kilometry Dobra”
  12. Bóg zapłać za ofiary na ławki i dom parafialny: 2×100, 2x200zł.