Ogłoszenia VI Niedziela Wielkanocy 15.05.2022r.

 1. ks. Piotrowi Spyrze dziękujemy za dzisiejszą posługę w naszej parafii
 2. Przypominamy o nabożeństwach majowych w naszym kościele w dni powszednie o 17:40, w niedziele o 16:40.
 3. W środę 18 maja w kościele św. Katarzyny w Zamościu Msza św. o godz. 17 a po niej wykład ks. dra Witolda Burdy- „Czy w życiu czy w śmierci z Chrystusem- świętość w codzienności”
 4. Spowiedź przed I Komunią św. dzieci i ich rodzin- w piątek od godz. 16.
 5. Spotkanie dzieci klas IV SP przed Rocznicą I Komunii św.- w najbliższy piątek o godz. 19. Msza św. Rocznicowa będzie w niedzielę 28 maja o godz. 10:30
 6. Spotkanie Zelatorek KŻR Rodziców za dzieci odbędzie się w sobotę 20 maja po Mszy św. wieczorowej w sali na górze w części szkolnej.
 7. Za tydzień na Mszach św. o godz. 10:00 i 12 odbędzie się Uroczystość I Komunii św. dzieci klas 3.
 8. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na tace i indywidualne na prace wykończeniowe w domu parafialnym: 2×100, 400, 410, 500, 1000, 1500, 1200- od pielgrzymów do Santiago de Compostela, 3290-od rodziców młodzieży bierzmowanej oraz 880- od klasy 8 „C” ze SP nr 9.
 9. Obecnie układane są płytki w łazienkach, pralni, osuszana jest posadzka przed ułożeniem podłóg, zostały zamontowane barierki balkonowe ze stali nierdzewnej oraz prowadzone są prace przy elewacji zewnętrznej. Wszystkim, którzy swoimi modlitwami, cierpieniem, ofiarami materialnymi i pracą wspierają budowę domu parafialnego składam serdeczne Bóg zapłać.
 10. Z wielką radością pragniemy poinformować, że 26 maja 2023 roku – odbędzie się V RÓŻANIEC DLA MATKI. Naszym Gościem i prowadzącym tegoroczną edycję będzie ks. Karol Jędruszczak- nasz rodak- Kapelan w szpitalu papieskim. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej modlitwie w Dniu Matki. Rozpoczniemy o godz. 17:00 od konferencji, następnie modlitwa różańcowa, którą poprowadzi ks. Karol i Msza św. Zapisywać się do KŻR rodziców za dzieci można codziennie w zakrystii, lub 26 maja podczas Różańca dla Matki.
 11. Katolicka wspólnota „ W Jego ręku” zaprasza na konferencję dla małżeństw pt. „Karmelove podróże w góry” Będzie to spotkanie poruszające kwestie relacji małżeńskich w duchu chrześcijańskim. Szczegóły na plakacie.
 12. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty: śp. Marię Kusz oraz śp. Józefa Kuśmierza..
 13. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd w sobotę 10 czerwca o 6 rano z parkingu przy kościele, powrót w niedzielę nad ranem. koszt 130 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii
 14. Prasa katolicka