Ogłoszenia VIII Niedziela Zwykła 03.03.2019 r.

1. Dziś Pierwsza Niedziela miesiąca- zmiana tajemnic różańcowych po sumie
  2. Dziś zbiórka w ramach akcji: „Kilometry dobra”
  3. Od dzisiaj do soboty trwa Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  4. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa i rozpoczyna się Wielki Post. Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. Msze św. w naszym kościele będą sprawowane w tym dniu o godz. 7, 9, 18. Osoby podejmujące abstynencję od alkoholu będą mogły się wpisać do Księgi trzeźwości. Natomiast osoby, które chciałyby podjąć post o chlebie i wodzie w intencji parafii oraz we własnych intencjach, będą mogły wybrać sobie jeden dzień, albo kilka i wpisać się na listę, która będzie w zakrystii już od jutra.
  5. Narzeczonych zapraszamy na spotkania w ramach nauk przedmałżeńskich w czwartki o godz. 17
  6. W tym tygodniu- Pierwszy czwartek miesiąca- po Mszy wieczorowej Nabożeństwo do św. Brata Alberta, a następnie Adoracja w ciszy do 20.15
  7. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.30.
  8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12 spotkanie dzieci klas 3 i ich rodziców, a po Mszy św. o godz. 17 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  9. Wszystkie osoby chętne do pomocy, współtworzenia i udziału w rozwoju naszej Jadłodzielni- zapraszamy na kolejne spotkanie organizacyjne za tydzień po Mszy św. o 17 w Sali na górze przy naszej szkole katolickiej.
  10. Za tydzień ofiary składane na tace będą przeznaczone na prace w naszym kościele
  11. Bóg zapłać za ofiary indywidualne składane na konto parafialne i za pośrednictwem duszpasterzy: 2×50, 200zł
  12. Pielgrzymka do Medjugorie z naszej parafii w dniach 29 kwietnia-6 maja br. Koszt 500zł i 150 euro. Zapisy w zakrystii
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej Niedziela