Ogłoszenia – Wniebowstąpienie Pańskie 02.06.2019 r.

 1. Dziękuje ks. Sylwestrowi Zwolakowi, dyrektorowi KRZ za dzisiejszą posługę w naszej parafii
 2. Dziś po Mszy o 12 zmiana tajemnic różańcowych
 3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie przed Mszą wieczorową. Trwa też nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
 4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca
 5. W pierwszy czwartek po mszy wieczorowej nabożeństwo do św. Brata Alberta z odczytaniem intencji, ucałowaniem relikwii i możliwością nabycia chlebka św. Alberta. Następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.15
 6. W pierwszy piątek msze św. 6.30, 7, 9, 18. Po Mszy wieczorowej adoracja do 20.15.
 7. Za tydzień o godz. 10 Mszą św. w kościele MBKP rozpocznie się Marsz dla Życia i Rodziny.
 8. Za tydzień w naszej parafii o godz.15 rozpocznie się Festyn Rodzinny. Będziemy gościć ks. Marka Bałwasa, kapłana na wózku, który podzieli się świadectwem swojego życia Gwiazdą wieczoru będzie pan Tomasz Kamiński, który pięknie i nastrojowo podzieli się swoją twórczością śpiewając dla Pana Boga i dla nas. Ponadto w programie wspólna modlitwa, aukcje, licytacje, atrakcje dla dzieci, fotobudka, modelowanie balonów, pantomimy poczęstunek. Szczegóły na plakatach. Ofiary z festynu przeznaczone są na budowę plebanii
 9. Z racji Festynu za tydzień nie będzie Mszy o godz. 17
 10. Taca za tydzień przeznaczona na prace w kościele i budowę plebanii
 11. Dziękuję Pani Ewie Marciniewicz i całemu Zarządowi Osiedla Majdan za troskę o kapliczkę, przy której mieszkańcy gromadzą się na nabożeństwach majowych
 12. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana śp. Genowefa Zaleska oraz śp. Roman Pyź. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Janinę Łyś w środę o 6.30
 13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii: 100, 2×200, 400, 1500zł.