Ogłoszenia XIII Niedziela Zwykła 26 czerwca 2022 r.

 1. Dziś gościmy w naszej Wspólnocie s. Annę Czajkowską w ramach Dnia Skupienia Wspólnoty Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Po ogłoszeniach siostra wypowie świadectwo, natomiast po Mszy św. o godz. 12 wygłosi konferencję. Zachęcamy do nabywania literatury na temat pomocy duszom czyśćcowym. Po każdej Mszy św. można się też zapisać do Wspólnoty.
 2. Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin i Rada Ruchów Katolickich zapraszają na Marsz dla Życia i Rodziny, który rozpocznie się w dniu dzisiejszym w parafii Miłosierdzia Bożego o 16:30
 3. W środę Uroczystość św. App. Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 7, 9, 18. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Na Mszy św. o godz. 18 będziemy modlić się w intencji naszego ks. Pawła.
 4. W piątek 1 lipca o godz. 6.00 rano wyrusza z naszego kościoła V Zamojska Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium w Krasnobrodzie Uroczystości Odpustowe. Zachęcamy do udziału. Nie trzeba się zapisywać, tylko przyjść i pielgrzymować
 5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca.
 6. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00 Możliwość spowiedzi od godz. 6.30 do 7.00 i od godz. 17.15 do 18.00. Nabożeństwo Eucharystyczne w piątek i sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 do 20.15.
 7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12 zmiana tajemnic różańcowych
 8. Za tydzień taca na WSD
 9. Dziękuję za ofiary na potrzeby naszego kościoła: 150, 1000zł
 10. Dziękuję za prace przy wyrównaniu parkingu przy naszej plebanii firmie „Mawex”
 11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: Tygodnik Katolicki Niedziela