Ogłoszenia XIX Niedziela Zwykła 12. 08. 2018 r.

1. Piotrowi Brodziakowi – dyrektorowi Wydziału Nauki i Wychowania Katolickiego naszej Kurii Diecezjalnej dziękuję za dzisiejszą obecność i pomoc
  2. Jutro 13 dzień miesiąca, kolejne nabożeństwo fatimskie. O 17.15 różaniec fatimski, Msza św. o 18 następnie modlitwy przy Figurze MB Fatimskiej i procesja wokół kościoła
  3. W środę, 15 sierpnia, Wniebowzięcie NMP, w tradycji ludowej – święto Matki Boskiej Zielnej. Po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 17.00.
  4. Duszpasterstwo Trzeźwości zaprasza na IV Pieszą Pielgrzymkę Środowisk Trzeźwościowych z Zamościa (Kaplica Szpitala Wojewódzkiego im Jana Pawła II) do Krasnobrodu w sobotę 18 sierpnia 2018 r. Rozpoczęcie o godz. 7.00.
  5. W sobotę nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15 ze względu na ślub
  6. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszego kościoła, składane dziś na tacę i indywidulane
  7. W czwartek Msza św. miesięczna za ks. Jana Borowskiego godz. 6.30.
    We wtorek w 30 dzień po śmierci Teresy Klim o godz. 7.00.
    W ostatnim tygodniu odeszli do Pana: Wiktor Król, Józef Łapiński
    Za tydzień w kościele św. Katarzyny w Zamościu Msza św. za Ojczyznę i procesja różańcowa.
  1. Zachęcamy do nabywania Tygodnika Katolickiego Niedziela, Egzorcysta
  2. W modlitwie pamiętajmy o naszej Ojczyźnie, rolnikach, pielgrzymach, dobrodziejach, chorych i zmarłych.