Ogłoszenia XVII Niedziela Zwykła 29. 07. 2018 r.

1. Sierpień to czas wspomnień narodowych, zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.
  2. 2 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Czwartek Nabożeństwo ku czci św. Brata Alberta -odczytanie intencji, ucałowanie relikwii, możliwość nabycia chlebka św. Alberta.
    W pierwszy piątek i sobotę czuwanie po Mszy św. o godz. 18.00 do 20.15.
    Możliwość spowiedzi codziennie przed każdą Mszą św. w pierwszy piątek od godz. 6.30, popołudniu od godz. 17.15 do 18.00. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziękujemy za ofiary na kościół
  3. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Stefana Zieleniuchę we wtorek o godz. 6:30
  4. Jest nowy numer tygodnika katolickiego Niedziela
  5. Módlmy się za przebywających na wakacjach i urlopach, oraz za rolników, o dobrą pogodę na czas zbiorów.