Ogłoszenia XVIII Niedziela Zwykła 31.07.2022 r.

1. W dniu dzisiejszym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w naszym mieście z racji wyścigu Tour de Pologne, który w godzinach popołudniowych przejedzie przez Zamość. Między godziną 14 a 17 zamknięta dla ruchu będzie ulica Sikorskiego. Z tego powodu Msza św. wieczorowa będzie sprawowana dziś w naszym kościele wyjątkowo o godz. 18:00.
  2. We wtorek można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” związany z postacią św. Franciszka z Asyżu. Warunkiem jest nawiedzenie kościoła parafialnego, odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii św., modlitwa w intencjach wyznaczonych przez ojca św. oraz wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
  3. W tym tygodniu przypada I Środa, Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca
  4. W środę po Mszy wieczorowej nabożeństwo w intencji Dusz czyśćcowych
  5. W czwartek po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo do św. Brata Alberta a następnie adoracja w ciszy do północy w czasie której Godzina Święta.
  6. W piątek Msze św. o 6:30, 7 i 18. Po Mszy wieczorowej Adoracja do godz. 20.15
  7. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7, 9 i 18. Adoracja po Mszy św. wieczorowej do godz. 20.15.
  8. Dziękujemy za ofiary składane na budowę domu parafialnego i remont Spichlerza: 3×100, 170, 2×300, 600, 800
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca- po Sumie zmiana tajemnic różańcowych
  10. Spotkanie osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Fatimy odbędzie się za tydzień po Mszy św. o godz. 17
  11. Sierpień jest miesiącem trzeźwości- zachęcamy do Abstynencji od napojów alkoholowych. Osoby, które się oficjalne zadeklarują mogą się wpisać do księgi trzeźwości