Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła 05.09.2021r.

Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła 05.09.2021r.

 1. Bóg zapłać za ofiary na tacę na WSD
 2. Dziś po sumie zmiana tajemnic różańcowych
 3. Dziś o godz. 15.00 Msza św. na cmentarzu komunalnym
 4. Dziś w Kościele w Polsce obchodzimy Dzień Solidarności z Afgańczykami. Ofiarami do puszek przeznaczone są na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.
 5. W środę święto Narodzenia NMP. W naszym kościele Msze św. o godz. 7, 9, 18. Odpust w parafii Katedralnej- suma o godz. 12
 6. Członków Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19:00
 7. Ministrantów, lektorów oraz chętnych którzy chcą się zapisać zapraszamy na zbiórkę z księdzem Pawłem w sobotę 11 września o godzinie 10.
 8. Za tydzień na Mszy św. o godz.10.30 błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych.
 9. Za tydzień odpust w Parafii św. Krzyża, suma odpustowa wraz z procesją o godz. 12.00.
 10. Kandydatów do bierzmowania i ich rodziców zapraszamy na spotkanie w niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 17:00
 11. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone na prace w parafii. Cieszymy się, że w nowej plebanii zostały zamontowane okna. W tym roku planujemy jeszcze wykonanie prac związanych z elektryką i hydrauliką. W kościele natomiast jest w trakcie wykonywania marmurowa chrzcielnica i marmurowa podstawa pod paschał oraz podstawa pod ołtarz główny. Mamy nadzieje, że w jesieni te prace zostaną sfinalizowane.
 12. Bóg zapłać za ofiary indywidualne na budowę plebanii: 2x100zł, 100Euro, 1000zł
 13. Spotkanie przed I komunią Święta w niedzielę 19 września po Mszy o 12. Zapraszamy rodziców i dzieci.
 14. Będziemy zbierać zdatną do użytku odzież, firany, pościel na leczenie chorych nóżek Kasi Kośmider. Jest to rodzina Państwa Pudełko którzy pomagają naszym parafianom ofiarując duże ilości wędlin na paczki dla potrzebujących. Dobrej jakości używaną odzież z której dochód w 100%  zostanie przeznaczony na leczenie można przynosić do naszej Jadłodzielni w workach do 27.09.2021r. lub zawieść osobiście do Narola na ul. Targową.
 15. Prasa katolicka