Ogłoszenia XXIII Niedziela Zwykła 09.09.2018 r.

1. Dziś o godz. 15.30 spotkanie przed pielgrzymką do Ziemi Świętej, natomiast w Katedrze o godz. 19 koncert zespołu Obdarowani
  2. We wtorek o godz. 19 zapraszamy wszystkich, którzy chcą się jeszcze bardziej zaprzyjaźnić z Pismem św. na spotkanie Kręgu Biblijnego św. Ojca Pio, który poprowadzi ks. Dyrektor Szkoły Katolickiej
  3. Nabożeństwo Fatimskie w najbliższy czwartek, rozpocznie się o godz. 17.15 Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec Fatimski, Msza św. o 18 i procesja z Figurą Matki Bożej.
  4. W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 7.00 i 18.00. Dziękujemy parafianom, którzy dbają o godny wystrój przydrożnych krzyży na terenie naszej parafii.
  5. W najbliższą sobotę 15 września odpust w Parafii Wólka Panieńska, główna Msza św. o godz. 11.00, za tydzień odpust w Parafii św. Krzyża, suma odpustowa wraz z procesją o godz. 12.00.
  6. Za tydzień na Mszy św. o godz.10.30 błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych.
  7. Za tydzień puszka na Katolickie Radio Zamość.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, która odbędzie się 29 września- wyjazd o 8 rano, zapisy w zakrystii, koszt 50 zł
  9. Dziękujemy za dary serc, złożone dziś na tacę oraz indywidualne
  10. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana Elżbieta Król, pogrzeb jutro o godz. 14
  11. Msza św. za Józefa Łapińskiego w 30 dzień po śmierci poniedziałek o godz. 7.00
  12. We wtorek 18 września spotkanie z rodzicami i kandydatami do bierzmowania o godz. 19. Spotkanie obowiązkowe przed bierzmowaniem. Proszę o przyjście przynajmniej jednego rodzica.