Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła, 12.09.2021 r.

Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła, 12.09.2021 r.

 1. Piotrowi Spyrze dziękujemy za dzisiejsza obecność, modlitwę, głoszone słowo Boże
 2. Dziś odpust w parafii św. Krzyża w Zamościu
 3. Dziś po Mszy św. o 17 spotkanie z kandydatami do bierzmowania
 4. W poniedziałek kolejne nabożeństwo fatimskie: 17.15 różaniec, 18 Msza św. a następnie modlitwy przy figurze MB Fatimskiej i procesja wokół kościoła
 5. W poniedziałek o godz. 19 spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy wszystkich chętnych
 6. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 19 oraz w sobotę o godz.10 na hali sportowej w Sitańcu. Rodzice organizują transport
 7. W czwartek o 6.30 Msza św. miesięczna za ks. Jana Borowskiego
 8. Spotkanie Członków Apostolatu Złotej Róży w czwartek po Mszy Świętej wieczorowej.
 9. W piątek o godz. 19 spotkanie Grupy Młodzieżowej
 10. Zapraszamy na ogólnopolskie spotkanie modlitewne Apostolatu Złotej Róży, które odbędzie się w Kodniu w najbliższą sobotę. Wyjazd z parkingu przy kościele o 7.30 rano. Koszt 70zł. Zapisy do czwartku w zakrystii.
 11. Spotkanie przed I komunią Święta w niedzielę za tydzień po Mszy o 17. Zapraszamy rodziców i dzieci.
 12. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszamy na program słowno-muzyczny pt. „Jesteście moją nadzieją”. Program wykona młodzież ze szkół im. Papieża Jana Pawła II: SP Płoskie, SP 3 Zamość, oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Muzycznej Yamaha Zamość w zespołach wokalnych i perkusyjnych. Prowadzenie – Łukasz Szyszka.
 13. Za tydzień w niedzielę odbędzie się diecezjalne dziękczynienie za beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego. Msza święta dziękczynna, pod przewodnictwem Pasterza diecezji, ks. bp Mariana Rojka, sprawowana będzie o godz. 18.00 w Katedrze Zamojskiej. Po Eucharystii wystąpi chór Ale Cantare. Serdecznie zapraszamy do udziału kapłanów i wszystkich wiernych.
 14. Diecezjalna Szkoła Muzyki Kościelnej prowadzi zapisy na nowy rok szkolny. Szczegóły na plakacie
 15. Przypominamy, że w naszej Jadłodzielni można zostawiać zdatną do użytku odzież, firany, pościel na leczenie chorych nóżek Kasi Kośmider. Dobrej jakości używaną odzież z której dochód w 100%  zostanie przeznaczony na leczenie można przynosić w workach do 27.09.2021r. lub zawieść osobiście do Narola na ul. Targową.
 16. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, oraz indywidulane i na konto parafialne. W ostatnim tygodniu wpłynęły ofiary: 100, 250
 17. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty śp. Artura Wypycha.
 18. Msza św. w 30 dzień śm. za Janusza Sochę w poniedziałek o 7, za Marię Majkutewicz- w środę o 6:30
 19. Mamy propozycję pielgrzymki do Meksyku w terminie 17-27 lutego 2022r. W zakrystii można pobrać szczegółowy plan pielgrzymki
 20. Prasa katolicka