Ogłoszenia XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021 r.

1. Dziś gościmy w naszej Wspólnocie Siostry ze Zgromadzenia Świętego Józefa z Tarnowa w trwającym Roku Świętego Józefa, które wraz z nami się modlą i za chwilę wygłoszą prelekcję o Patronie Kościoła. Na początku listopada rozpoczniemy w naszej parafii 33-dniowe zawierzenie św. Józefowi- w zakrystii można zapisywać się na książkę, która przez ten czas w zawierzeniu będzie nam pomagać.
  2. Dziś o godz. 17 będzie sprawowana Msza św. w intencji nauczycieli, katechetów i pracowników szkół.
  3. Misja Afryka zbiera dziś ofiary do puszek na zakup butów dla dzieci z Kenii i Madagaskaru. Bóg zapłać za złożone ofiary
  4. Członków Apostolatu Złotej Róży zapraszam jutro po Mszy św. wieczorowej na spotkanie formacyjno-organizacyjne
  5. Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na spotkania ze św. Józefem w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Początek we wtorek o godz. 19. Zaproszeni są wszyscy
  6. Za tydzień w naszym kościele odbędzie się IV Dzień Skupienia Osób Modlących się za Kapłanów. Plan:

15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:30 Konferencja ks. Eugeniusza Derdziuka

16:20 Różaniec w intencji kapłanów

17:00 Eucharystia pod przewodnictwem Pasterza Diecezji ks. bpa Mariana Rojka

1. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w naszym kościele w niedzielę o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.15. Możliwość spowiedzi codziennie od 17.15.
  2. Zachęcamy do modlitwy różańcowej za zmarłych w listopadzie. Kartki wypominkowe można przynosić do zakrystii wtedy będą czytane według wyznaczonej daty. Koperty z kartkami wypominkowymi, są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  3. Za tydzień rozpoczynamy Tydzień Misyjne w kościele. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji
  4. Spotkanie osób wyjeżdzających na pielgrzymkę do Meksyku odbędzie się w sobotę 30 października o godz. 16 w naszym kościele
  5. Dziękujemy za ofiary na budowę naszej plebanii składane na tace oraz te indywidualne: 100zł, 150, 200, 400zł
  6. Prasa katolicka: Niedziela, Miłujcie się, Głos Roztoczański