Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła 18.09.2022 r

1. Dziś ofiary do puszek na Katolickie Radio Zamość
  2. Dziś po Mszy św. o 12 spotkanie przed I Komunią Święta. Zapraszamy rodziców i dzieci.
  3. W środę na Mszy św. o godz. 18 będziemy modlić się w intencji naszego ks. Mateusza z racji jego imienin
  4. Za tydzień będziemy przeżywać w naszej parafii „Niedzielę radiową”. Słowo Boże przez cały dzień będzie głosił ks. Sylwester Zwolak- dyr. KRZ, będzie można nabyć pamiątki związane z Radiem, natomiast ofiarami na tacę wesprzemy naszą katolicką rozgłośnię.
  5. W następną niedzielę odbędzie się odpust w parafii św. Michała Archanioła, suma odpustowa o godz. 12.00, ks. Prałat serdecznie zaprasza.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców odbędzie się w niedzielę za tydzień po Mszy św. o godz. 17.
  7. W piątek 23 września w liturgii wspominamy św. Ojca Pio. Szkoła Katolicka obchodzi Dzień Patrona, uroczystości rozpoczynamy Mszą św. o godz. 9.00 w naszym kościele.
  8. W piątek 23 września w parafii MB Królowej Polski odbędzie się wprowadzenie relikwii św. Szarbela Makhlufa podczas Mszy św. o godz.18.00.
  9. W sobotę w Sanktuarium w Krasnobrodzie, odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka LSO w której udział wezmą ministranci i lektorzy z naszej parafii, zapisy u ks. Mateusza.
  10. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej śp. Longin Popik z ul. Granicznej. Natomiast w poniedziałek o 13.30 odbędzie się pogrzeb śp. Stanisława Dragana z ul. Dembowskiego.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej- tygodnik Niedziela.