Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021 r.

Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021 r.

 1. Dziś ofiary do puszek na Katolickie Radio Zamość
 2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszamy na program słowno-muzyczny pt. „Jesteście moją nadzieją”. Program wykona młodzież ze szkół im. Papieża Jana Pawła II: SP Płoskie, SP 3 Zamość, oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Muzycznej Yamaha Zamość w zespołach wokalnych i perkusyjnych. Prowadzenie – Łukasz Szyszka.
 3. Dziś po Mszy św. wieczorowej spotkanie przed I Komunią Święta. Zapraszamy rodziców i dzieci.
 4. W czwartek Dzień Patrona naszej Katolickiej Szkoły- św. Ojca Pio. Msza św. w intencji Dzieci, Rodziców, Grona Pedagogicznego, pracowników administracji i obsługi o godz. 10
 5. Chórzystów i chętnych do śpiewania zapraszamy na próby w środy na godz. 19
 6. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór chwały. Msza św. o godz. 18 a po niej adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 7. W najbliższą sobotę o godzinie 18 odbędzie się Msza o szczęśliwą dobrą miłość. Zapraszamy osoby samotne, poszukujące miłości jak i również osoby które chcą wzmocnić swoją miłość małżeńską. Będą specjalne modlitwy nad każdą osobą lub parą.
 8. Za tydzień w niedzielę o godz. 12 Msza św. w intencji KŻR rodziców za dzieci.
 9. Za tydzień odpust w parafii św. Michała Archanioła, główna Msza św. o godz. 12.00
 10. W piątek odbyła się V Sportowa Olimpiada dla młodzieży z naszej Diecezji. Bardzo się cieszymy, że nasza młodzież pod opieką ks. Krzysztofa i ks. Pawła wzięła w tej Olimpiadzie udział i pięknie się zaprezentowała zdobywając medale: piłka nożna kategoria chłopców 5-6 szkoła podstawowa 2 miejsce, w kategorii 7-8 szkoła podstawowa 3 miejsce, oraz dziewczyny z naszej grupy młodzieżowej w siatkówkę: Edytka, Oliwia, Zuzia 3 miejsce szkoły ponadpodstawowe. Gratulujemy!
 11. Przypominamy, że w naszej Jadłodzielni można zostawiać zdatną do użytku odzież, firany, pościel na leczenie chorych nóżek Kasi Kośmider. Odzież można przynosić w workach do 27.09.2021r. lub zawieść osobiście do Narola na ul. Targową.
 12. Od czwartku przy naszym kościele będzie wystawiony kontener na makulaturę. Dochód przeznaczony na budowę studni w Burkina Faso. Zachęcamy do przynoszenia niepotrzebnych książek gazet i innych artykułów papierowych.
 13. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, wychodząc z kościoła można nabyć tygodnik Katolicki Niedziela.
 14. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Franciszka Winiarczyka- w sobotę o godz. 6:30
 15. W zakrystii przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Meksyku w terminie 17-27 lutego 2022r.wraz z zaliczką 500zł. Można pobrać szczegółowy plan pielgrzymki