Ogłoszenia XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019 r.

 1. Dziękujemy ks. Marcinowi Jakubiakowi- Dyrektorowi Caritas za dzisiejszą posługę i pomoc w naszej parafii
 2. Dziś po Mszy św. o 12 spotkanie z rodzicami i dziećmi przed I Komunią św.
 3. W dniu dzisiejszym po Mszach św. młodzież częstuje nas ciastkami. Ofiary zebrane przy tej okazji będą wsparciem duszpasterstwa ministrantów i KSMu
 4. Jutro nasza Katolicka Szkoła będzie przeżywać dzień swego Patrona. Z tej racji o godz. 10 będzie sprawowana Msza św. w naszym kościele pod przewodnictwem Pasterza Diecezji ks. Bpa Mariana Rojka, po niej odbędzie się akademia ku czci św. Ojca Pio, a następnie otwarcie nowej pracowni biologicznej w szkole przy ul. Sikorskiego 11
 5. W najbliższy piątek zapraszamy na Wieczór chwały. Można zapisać intencję na Mszę św. zbiorową a po niej adoracja z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 6. Iskra Bożego Miłosierdzia, zapraszamy do zaangażowania się w dzieło Koronka na ulicach Miast Świata, 28 września w sobotę godz. 15.00, w naszej parafii spotkanie na ulicy Sikorskiego przy kościele.
 7. Za tydzień odpust w parafii św. Michała Archanioła, główna Msza św. o godz. 12.00
 8. W niedzielę 29 września Caritas naszej Diecezji będzie gościł rodzinę z Syrii. Przyjeżdżają do nas w ramach akcji Caritas Polska- „Rodzina Rodzinie”. Będziemy mogli ich spotkać i wesprzeć na Mszach św.:
  – w parafii MB Szkaplerznej w Łabuniach o godz. 8 i 10
  – w parafii MB Królowej Polski w Zamościu o godz. 11:30, 16 i 18. Około godz. 17 odbędzie się dodatkowe spotkanie z naszymi gośćmi w dolnym kościele MBKP z prezentacją na temat Syrii. Szczegóły na plakacie
 9. Dziękuję za ofiary indywidualne przekazane na ręce duszpasterzy i konto parafialne na budowę plebanii: 200, 400, 2×500
 10. W ostatnim tygodniu odeszła do Pana śp. Maria Kietlińska. Msza św. pogrzebowa dziś o godz. 15
 11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej, wychodząc z kościoła można nabyć tygodnik Katolicki Niedziela
 12. W modlitwie polecamy parafian św. Marii Magdaleny z Biłgoraja