Ogłoszenia XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2022 r.

1. Przeżywamy dziś w naszej parafii „Niedzielę radiową”. O godz. 12:00 z naszego kościoła będzie transmisja Mszy św. Po każdej Eucharystii przy głównym wyjściu z kościoła jest kiermasz katolickich książek, książek dla dzieci, prasy, płyt i gadżetów związanych z działalnością Radia. Ofiary, które przy tej okazji składamy do puszki przeznaczone są na funkcjonowanie i rozwój Katolickiego Radia Zamość.
  2. Dziękujemy ks. Sylwestrowi Zwolakowi- Kanclerzowi naszej Kurii Diecezjalnej i Dyrektorowi KRZ za głoszone słowo Boże, wspólną modlitwę i obecność.
  3. Po Mszy św. wieczornej, odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  4. W poniedziałek o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencji KŻR rodziców za dzieci.
  5. W środę o godz. 15 zapraszamy na chodnik przed kościołem na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach akcji: „Iskra Bożego Miłosierdzia”.
  6. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne Grupy Młodzieżowej.
  7. W piątek o 16.30 zapraszamy na zbiórkę wszystkich kandydatów na ministrantów w naszej parafii.
  8. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej, w naszym kościele nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.15. Przypominamy, że za uczestnictwo w nabożeństwie różańcowym można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  9. Zapraszamy na „Wieczór chwały” w najbliższy piątek
  10. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota miesiąca. Adoracja po Mszy św. wieczorowej do 20.15.
  11. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych
  12. W sobotę 8 października organizujemy pielgrzymkę do Łagiewnik. Zapraszamy wszystkich chętnych a zwłaszcza osoby będące w Apostolacie „Margaretka” Wyjazd o 4 rano. Koszt- w zależności od ilości osób chętnych. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej
  13. Po raz pierwszy w ZAMOŚCIU w naszej parafii odbędą się WARSZTATY MUZYKI GOSPEL, w dniach 30 września – 2 października 2022 roku. Podczas trzydniowych warsztatów stworzymy duży chór, który zaśpiewa podczas koncertu finałowego w niedzielę 2 października.

W czasie koncertu finałowego uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny i soliści, głównie z zespołu i chóru GOSPEL RAIN, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów gospel.

Warsztaty poprowadzą: Grzegorz Głuch, Sylwia Piotrowska, Jakub Piotrowski.

Warsztaty to także znakomita okazja do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, rozpalenia pasji muzycznej. W czasie zajęć emisyjnych uczestnicy – wśród których większość do amatorzy-pasjonaci śpiewania – będą mogli skorzystać z najlepszych technik rozwoju warsztatu wokalnego.

Zapisy do 27 września bezpośrednio u ks. Mariusza bądź przez formularz internetowy dostępny na stronie internetowej naszej parafii i Facebooku.

Koszt uczestnictwa: 80zł.

Wszystkich parafian zapraszamy na duży koncert finałowy: w niedzielę o godz. 19:00.

Z tej racji Msza św. wieczorowa w niedzielę za tydzień będzie sprawowana wyjątkowo o godz. 18:00

1. W związku z wyjazdem misyjnym na Madagaskar i wizytą w Ambato, gdzie społeczność Szkoły Katolickiej, naszej parafii i wiele innych osób ufundowało m.in. wybudowanie szkoły, domu dla nauczyciela, studni, po Mszach Świętych w najbliższą niedzielę (z wyjątkiem Mszy o 18:00) odbędą się krótkie spotkania i prezentacja efektów naszych działań. Zapraszamy do pozostania w kościele.
  2. Dziękuję za ofiary indywidualne na kościół i budowę domu parafialnego: 4×100, 2×200, 300, 800, 2x1000zł
  3. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty śp. Marię Trzos
  4. Msza sw. w 30 dzień śm. za śp. Łukasza Bojarczuka- we wtorek o godz. 7