Ogłoszenia XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2019 r.

 1. Dziś odpust w parafii św. Michała Archanioła- suma o godz. 12
 2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej, w naszym kościele nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 16.15, w dni powszednie o godz. 17.15.
 3. Z racji miesiąca różańcowego nasza parafia zaprasza do zrobienia i przesłania zdjęcia z różańcem w swojej dłoni. Z nadesłanych fotografii wykonamy obraz Maryi- mozaikę wydrukowaną na płótnie z tysięcy miniaturowych zdjęć. Taki wizerunek utworzony z Waszych zdjęć z różańcem w dłoni złożymy jako wotum dziękczynno-błagalne dla naszej Mamy- Maryi. Każdy kto nadeśle zdjęcie będzie częścią tego unikalnego obrazu, a zarazem jego współautorem. Każdy będzie mógł odnaleźć swoją dłoń. Więcej informacji na stronie: rozaniecwdloni.pl
 4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
 5. W najbliższą środę po Mszy św. wieczorowej rozpoczynamy nabożeństwa w intencji dusz czyśćcowych. Będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy za dusze potrzebujące naszego wsparcia
 6. W Pierwszy Czwartek Nabożeństwo ku czci św. Brata Alberta po Mszy św. o godz. 18. Zachęcam do pisania intencji na kartkach lub na stronie internetowej naszej parafii. W czasie nabożeństwa będą rozprowadzane „chlebki św. Alberta”. Po nabożeństwie adoracja w ciszy do godz. 20.15
 7. W pierwszy piątek Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 30 z udziałem szkoły Katolickiej i 18.00, odwiedziny chorych od godz. 10.00. Nabożeństwa Eucharystyczne w piątek i sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 do 20.15. Różaniec w te dni(piątek, sobota) po Mszy św. o godz. 18.00. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św.
 8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 zmiana tajemnic różańcowych, a po Mszy o 17 spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Włoch
 9. Za tydzień puszka na Caritas
 10. Dziękuję za ofiary indywidualne na kościół i budowę plebanii
 11. Dziękuję parafianom z Biłgoraja z parafii św. Marii Magdaleny za ofiary na tacę złożone tydzień temu na rzecz naszej parafii w wysokości: 9296zł. Dziękujmy też naszemu chórowi wraz z panem organistą za piękne śpiewy tydzień temu w Biłgoraju
 12. Naszą modlitwą ogarniamy parafię św. Krzyża w Zamościu, która wspiera nas ofiarami na tacę w dniu dzisiejszym
 13. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Ludwika Baran oraz śp. Łucja Bosak, której Msza pogrzebowa będzie sprawowana we wtorek o godz. 14 w kaplicy na cmentarzu przy ul. Peowiaków
 14. Msza św. w 30 śm za śp. Tadeusza Malusa w poniedziałek o 6.30