Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła 03.10.2021 r.

1. Ks. Piotrowi Brodziakowi dziękujemy za dzisiejszą posługę w naszej parafii
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca- po sumie zmiana tajemnic różańcowych
  3. Dziś zbiórka ofiar do puszek na Caritas
  4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek miesiąca.
  5. W środę nabożeństwo w intencji dusz czyśćcowych po Mszy św. wieczorowej
  6. W czwartek po Mszy wieczorowej nabożeństwo do św. Brata Alberta a następnie adoracja w ciszy do godz. 20.15
  7. W czwartek o godzinie 19 spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w auli na górze w części szkolnej.
  8. Za tydzień taca przeznaczona jest na prace w parafii
  9. Za tydzień XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Zbiórka do puszek na fundusz stypendialny: „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  10. Za tydzień po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii św.
  11. Zachęcam do uczestnictwa w modlitwie różańcowej, w naszej parafii nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15. Dzieci po różańcu zbierają obrazki, które wklejają na plansze. Na koniec będą niespodzianki i nagrody.
  12. Dziękujemy za ofiary indywidualne na prace w parafii: 50, 2×100, 400, 520, 10 000zł
  13. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Emilii Molas
  14. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Artura Wypycha- w piątek o godz. 7
  15. W sobotę 9 października odbędzie się VI Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Łagiewnik. Wyjazd z parkingu przy naszym kościele o godz. 5 rano. Koszt 110zł. Zapisy w zakrystii
  16. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Meksyku proszone są o wpłatę zaliczki- 500zł.
  17. Prasa katolicka: Niedziela, Rycerz Niepokalanej