Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca- po sumie zmiana tajemnic
  2. Dziś zbiórka ofiar do puszek na Caritas
  3. Dziś po Mszy św. o 17 spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających do Włoch
  4. Jutro o 17 konferencja dla narzeczonych w Katolickiej Poradni Rodzinnej
  5. We wtorek o 19 spotkanie Kręgu Biblijnego
  6. We wtorki na godz. 19 zapraszamy panie na fitness. Spotkania w Sali gimnastycznej na górze w naszej katolickiej szkole. Wstęp wolny
  7. Konferencja dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. wieczorowej
  8. W niedzielę za tydzień po Mszy o 12 procesja różańcowa z figurą MB Fatimskiej na zakończenie nabożeństw fatimskich
  9. Za tydzień taca przeznaczona jest na prace w parafii
  10. W niedzielę 13 października z racji Dnia Edukacji Narodowej w naszym kościele o godz. 17 będzie odprawiona Msza św. w intencji nauczycieli, katechetów i pracowników szkół. Bardzo serdecznie zapraszam.
  11. Zachęcam do uczestnictwa w modlitwie różańcowej, w naszej parafii nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15.
  12. Dziękujemy za ofiary indywidualne na budowę plebanii: 2x100zł
  13. Dziękuję wspólnocie parafii św. Krzyża w Zamościu za złożone tydzień temu ofiary na prace w naszej parafii w wysokości 7877zł.
  14. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Łucji Bosak oraz śp. Franciszka Wawryna
  15. Msza św. 30 dzień po śmierci za śp. Joannę Soboń- we wtorek o 6.30, za śp. Eugeniusza Wójcika- w piątek o 7