Ogłoszenia XXVII Niedziela Zwykła 07.10.2018 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po sumie procesja różańcowa i zmiana tajemnic, a także spotkanie dzieci komunijnych.
  2. Dziękujemy ks. Dariuszowi Komadowskiemu za dzisiejszą posługę w naszej parafii. Ks. Dariusz pracuje na misjach w Gruzji- wychodząc z kościoła można go wesprzeć ofiarą do puszki
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczorowej spotkanie formacyjne Grupy Intronizacyjnej
  4. We wtorek po Mszy wieczorowej możliwość ucałowania relikwii św. O. Pio a następnie spotkanie Kręgu Biblijnego
  5. Konferencja dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy św. w Sali nr 3.
  6. W sobotę 13 października nabożeństwo fatimskie, rozpocznę się o godz. 17.15 różańcem, o godz. 18.00 Msza św. i po Mszy św. procesja z Figurą Matki Bożej. W tym dniu organizowana jest pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Łagiewnik. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o 4 rano, koszt 75 zł.
  7. Za tydzień w niedzielę po Mszy o 12 spotkanie młodzieży przed sakramentem bierzmowania
  8. Za tydzień XVIII Dzień Papieski. Taca przeznaczona jest na prace w kościele
  9. W niedzielę 14 października, Dzień Edukacji Narodowej. Z tej racji za tydzień w naszym kościele o godz. 17 będzie odprawiona Msza św. w intencji nauczycieli, katechetów i pracowników szkół. Po Mszy będzie akademia o św. O. Pio przygotowana przez uczniów naszej Szkoły Katolickiej. Bardzo serdecznie zapraszam.
  10. Zachęcam do uczestnictwa w modlitwie różańcowej, w naszej parafii nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15.
  11. Dziękujemy za ofiary indywidualne i na konto parafialne 100, 200, 2x300zł
  12. W ostatnim czasie poprawiliśmy nagłośnienie w naszym kościele. Dziękujemy firmie za wykonaną pracę.
  13. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Józef Golisz.
  14. Msza św. 30 dzień po śmierci za Elżbietę Król w poniedziałek o 6:30.