Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła 10.10.2021 r.

1. Dziś obchodzimy XXI Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii św.
  3. We środę ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. o 17.15 różaniec, 18- Msza św. a po niej modlitwy przy figurze MB Fatimskiej i procesja wokół kościoła
  4. W piątek 15 października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na różaniec i Mszę św. w intencji zmarłych dzieci oraz ich rodziców do kościoła MBKP w Zamościu na godz. 17.15.
  5. Msza św. miesięczna za ks. Jana Borowskiego w sobotę o godz. 6:30
  6. Za tydzień będziemy gościć Siostry ze Zgromadzenia Świętego Józefa z Tarnowa w trwającym Roku Świętego Józefa, które wraz z nami będą się modlić. Przez wygłoszoną prelekcję o Patronie Kościoła zachęcą nas do zawierzenia życia, rodzin Temu Przemożnemu Świętemu.
  7. Za tydzień w naszym kościele o godz. 17 będzie sprawowana Msza św. w intencji nauczycieli, katechetów i pracowników szkół.
  8. Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę oraz indywidualne i na konto parafialne. Bóg zapłać
  9. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych
  10. Zbliża się miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętamy o naszych bliskich zmarłych. Kartki wypominkowe można pobrać ze stolików wychodząc z kościoła, wypełnione można przynosić do zakrystii gdzie otrzymamy informację o dniu kiedy będą czytane, wypominki złożone na tacę będą odczytane losowo lub według wyznaczonej daty
  11. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Meksyku proszone są o wpłatę zaliczki- 500zł.
  12. Dziękujemy za wykonanie i ofiarowanie do naszego kościoła krzyży, które są zawieszone przy kropielnicach
  13. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.