Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła 14.10.2018 r.

1. Dziś obchodzimy XVIII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania
  3. Dziś w naszym kościele o godz. 17 będzie sprawowana Msza św. w intencji nauczycieli, katechetów i pracowników szkół. Po Mszy będzie akademia o św. O. Pio przygotowana przez uczniów naszej Szkoły Katolickiej. Bardzo serdecznie zapraszam.
  4. We czwartek obchodzimy święto św. Łukasza Ewangelisty – imieniny ks. Łukasza. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 18.00.
  5. We czwartek od godz. 16.00 w auli naszej Szkoły Katolickiej odbędzie się Sympozjum z racji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Bardzo serdecznie zapraszamy
  6. Za tydzień ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na potrzeby misyjne
  7. Za tydzień w naszym kościele odbędzie się I Diecezjalny dzień skupienia dla osób modlących się w intencji Kapłanów. Początek o godz. 14. W planie: Adoracja, Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwy za kapłanów, Msza św. o godz. 17 pod przewodnictwem Pasterza Diecezji ks. bpa Mariana Rojka i na koniec wspólna Agapa. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich
  8. Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę oraz indywidualne i na konto parafialne: 50, 3×100, 150, 2x 200 i 500zł. Bóg zapłać
  9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  10. Zbliża się miesiąc listopad, w którym szczególnie pamiętamy o naszych bliskich zmarłych. Kartki wypominkowe można pobrać ze stolików wychodząc z kościoła, wypełnione można przynosić do zakrystii gdzie otrzymamy informację o dniu kiedy będą czytane, wypominki złożone na tacę będą odczytane losowo.
  11. We wtorek o 6.30 Msza św. w intencji ks. Jana Borowskiego