Ogłoszenia Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego 05.06.2022r.

1. Piotrowi dziękujemy za dzisiejszą posługę w naszej parafii
  2. Zmiana tajemnic różańcowych dziś po Mszy św. o 12
  3. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte o godzinie 7, 9 i 18.
  4. W czwartek 9 czerwca święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego kapłana. W tym dniu módlmy się szczególnie o nowe powołania z naszej parafii, za powołanych do służby kapłańskiej, oraz za nasze seminarium Zamojsko-Lubaczowskie. Msze o 6:30, 7 i 18.
  5. W piątek rozpoczynamy Nowennę do św. Brata Alberta przed odpustem parafialnym
  6. W najbliższą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii Wielkanocnej.
  7. Dziękuję za ofiary na prace przy budowie domu parafialnego: 50, 150, 200, 380zł.
  8. Za tydzień o godzinie 15 Koronką do Miłosierdzia Bożego rozpoczniemy Rodzinny Festyn Szkolno-Parafialny. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 17. Intencje zamówione na tę godzinę będą odprawione o godz. 12!!!

Zapraszamy wszystkich parafian i gości. Będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. W pierwszej części festynu zaprezentuje się nasza Katolicka Szkoła, dzieci, młodzież, rodzice. Natomiast w drugiej części, czas będzie nam umilał zespół pod kierunkiem naszego pana organisty Mariusza.

1. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Czesława Michałkiewicza- w środę o godz. 6:30
  2. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyścowym organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 11 i 12 czerwca. Koszt 130 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd w sobotę o 6:30 rano z naszego parkingu, powrót w niedzielę w godzinach rannych
  3. Do nabycia prasa katolicka.