Pielgrzymka do Medjugorie

Pielgrzymka do Medjugorie

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce do Medjugorie w dniach 01 – 07 sierpnia 2017 (7 dni) BOŚNIA i HERCEGOWINA – CHORWACJA – MEDJUGORIE ( tym czasie odbywać się będzie Festiwal Młodych w Medjugorie).

UWAGA ! JEST KILKA MIEJSC WOLNYCH NA PELGRZYMKĘ!

BUDAPESZT – MEDJUGORIE – KRAVICA – Dubrovnik – – MAKARSKA

1 dzień wtorek: 01.08.17 Wyjazd o godz. 04.00 z Zamościa przy parkingu kościoła św. Brata Alberta. Godz. 5:00 Msza św. (po drodze w Kościele) i wyjazd po Mszy ok 6:00. Przejazd do Budapesztu. Krótkie zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem, m.in. Plac Bohaterów, Wzgórze Gellerta. Obiadokolacja, wieczorny rejs statkiem, nocleg

2 dzień środa: 02.08.17 śniadanie. Przejazd do Medjugorie. Msza św. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Udział w Festiwalu Młodych.

3 dzień czwartek: 03.08.17 śniadanie, pobyt w Medjugorie: wejście na Górę Objawień. Godz. 18.00 udział we Mszy św. w Kościele św. Jakuba w Medjugorie. Obiadokolacja i nocleg. Udział w Festiwalu Młodych.

4 dzień piątek: 04.08.17 rano przed śniadaniem wejście na Krizevac (Góra Krzyża), śniadanie, wyjazd do wodospadów Kravica (nazywane Europejską Niagarą). Powrót do Medjugorie. Czas wolny. Msza św. Obiadokolacja i nocleg. Udział w Festiwalu Młodych.

5 dzień sobota: 05.08.17 śniadanie. Wyjazd do Dubrovnika, zwiedzanie miasta, rejs statkiem Powrót do Medjugorie, obiadokolacja, Msza św., nocleg.

6 dzień niedziela: 06.08.17 śniadanie + suchy prowiant na drogę. Wyjazd do Polski. Po drodze wypoczynek na plaży w Makarskiej (postój kilkugodzinny autokaru). Msza św. w Chorwackim Lourdes. Podróż nocna przez Węgry i Słowacje.

7 dzień poniedziałek: 07.08.17 powrót do Polski w godz. rannych.

Cena: 1.200 – zł/os

UWAGA: PROSIMY O DOKONYWANIE WPŁAT ZALICZKI NA KONTO BIURA PODRÓŻY (PODAJĄC SWOJE DANE I NR TELEFONU W TYTULE WPŁATY)

DO KOŃCA KWIETNIA ZALICZKA 500 ZŁ, DO KOŃCA MAJA CAŁOŚĆ

AUTOKAR BĘDZIE PIĘTROWY 70 OSOBOWY

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem PIĘTROWYM , 1 nocleg tranzytowy w hotelu w Budapeszcie *** (pokoje 2 osobowe), 4 noclegi w hotelu w Medjugorje *** (150 m od Kościoła, pokoje 2 i 3– osobowe z łazienkami, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, 1 suchy prowiant, opiekę pilota – przewodnika, duszpasterza na całej trasie, przewodnika w Budapeszcie, ubezpieczenie. Można wziąć ze sobą słuchawki z przenośnym radyjkiem (w celu słuchania Mszy św. i nabożeństw w języku polskim).

Cena nie obejmuje: biletów wstępu oraz rejsów statkami w Budapeszcie i Dubrovniku (około 30 euro płatne w autokarze).

UWAGA ! Dokumentem podróży : dowód osobisty lub paszport.

Adres Biura:

Wioletta Kawalec, Tarnobrzeg, Biuro GROMTUR tel. 696 491 690, 513 731 430

Nr konta 13193017412003600038720001 BNAK BPS S.A W TARNOBRZEGU