Uroczystość Wszystkich Świętych 01.11.2020 r.

1. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12 i 17.00. Nie ma Mszy św. na zamojskich cmentarzach
  2. Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00.
  3. Dzieci, które modliły się na różańcu i zbierały naklejki zapraszamy w środę na godz. 17 po odbiór upominków
  4. Przypominamy, że przez cały listopad można zyskiwać odpust zupełny i ofiarowywać go za zmarłych. Warunki to: wyzbycie się przywiązania do grzechu, stan łaski uświęcającej, przyjęcie komunii św., pobożne nawiedzenie cmentarza, modlitwa za zmarłych i w intencjach Ojca Świętego.
  5. Różaniec wypominkowy w naszej parafii od 2 listopada w dni powszednie o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15. Kartki wypominkowe można przynosić do zakrystii uzgadniając z księdzem datę ich odczytania.
  6. Zapraszamy do włączenia się do akcji Różaniec do Granic Nieba. W naszym kościele dziś nabożeństwo różańcowe o 16.15, natomiast od poniedziałku do soboty w ramach tej akcji o godz. 20:30. Szczegóły na plakatach i na stronie parafii.
  7. W tym tygodniu przypada pierwsza środa, czwartek, piątek i sobota. W środę nabożeństwo za dusze czyśćcowe. W pierwszy czwartek po Mszy św. o 18 Nowenna do św. Brata Alberta a następnie rozpoczniemy nasze parafialne Jerycho Różańcowe, które zakończymy w niedzielę Dniem Skupienia osób modlących się za kapłanów. Plan tego wydarzenia:
    15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i konferencja
    16:20 Różaniec do Granic Nieba
    17:00 Eucharystia
  1. Dziękujemy za ofiary indywidualne i na konto parafialne 3×100, 300, 500zł
  2. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, Niedziela, przy bocznym wyjściu można nabyć znicze, które rozprowadza młodzież.
  3. Msza św. za śp. Mieczysława Wojtaka w 30 dzień śm. w czwartek o godz. 7
  4. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone są na prace w parafii