V Niedziela Wielkanocna 19. 05. 2019 r.

1. Dziś na Mszy św. o godz. 10.30 I Komunia św. dzieci klas III
  2. Dziś nasza młodzież prowadzi „akcję ciastko”- ofiary są wsparciem m.in. wyjazdu na Lednicę
  3. Dziś o godz. 16 na osiedlu Majdan modlitwy o urodzaje, rozpoczęcie przy krzyżu na ul. Powiatowej i po procesji Msza św. przy kapliczce.
  4. Jutro o godz. 18 spotkanie w Poradni Rodzinnej dla narzeczonych, w czwartek o godz. 17 konferencja z księdzem
  5. W piątek Wieczór Chwały, Msza św. o godz. 18.00, następnie Adoracja i Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. O 18.45 konferencja chrzcielna
  6. Dzieci, które miały rok temu Pierwszą Komunię Świętą, za tydzień na Mszy św. o godz. 10.30 będą uroczyście obchodzić pierwszą rocznicę. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin w piątek o 16.45. Codziennie jest możliwość od godz. 17.15 do 18.00.
  7. Od jutra w naszej parafii Biały Tydzień dzieci komunijne zapraszamy na majówki o godz. 17.40 i Mszę św. o godz. 18.00.
  8. Nasza parafia zaprasza do udziału w wyjątkowej modlitwie różańcowej: 26 maja w Dniu Matki o godz. 15:00 w kościele św. Brata Alberta:
    – podziękujemy Maryi za Jej obecność i wszystkie otrzymane łaski
    – przeprosimy za znieważanie i rany zadane Jej Niepokalanemu Sercu
    – wspólnie pomodlimy się w intencji naszych mam wśród nas i tych, których już nie ma
    Rozważania poprowadzi: ks. Jerzy Smoleń
    Oprawa muzyczna: zespół A.M.D.G
    Na zakończenie możliwość przystąpienia przez rodziców do koła żywego różańca za swoje dzieci.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na tacę i indywidualne na ławki i budowę plebanii: 2×100, 200, 500zł. Rodzicom dzieci komunijnych dziękuję za ofiarę 1950zł. Za tydzień taca na budownictwo sakralne.
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp.Pawła Michońskiego oraz śp. Feliksa Plisikiewicza.