VI Niedziela Wielkanocy 22.05.2022

VI Niedziela Wielkanocy 22.05.2022

 1. Przeżywamy dziś Wizytację kanoniczną naszej parafii. Dziękuję JE. Ks. Biskupowi Mariuszowi Leszczyńskiemu za modlitwę, wygłoszone słowo Boże i pasterskie błogosławieństwo
 2. Spotkanie uczniów klas IV przed Uroczystością Rocznicy I Komunii św. odbędzie się w środę o godz. 19:00.
 3. W najbliższy piątek o godz. 16:30 odbędzie się spowiedź dla dzieci przeżywających rocznicę I komunii św. Msza św. rocznicowa będzie w niedzielę za tydzień o godz. 10:30
 4. W czwartek 26 maja o godz. 17 zapraszamy na IV Różaniec dla Matki. Naszym Gościem i prowadzącym tegoroczną edycję będzie ks. Maciej Lewandowski- Diecezjalny Duszpasterz Rodzin. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej WYJĄTKOWEJ MODLITWIE RÓŻAŃCOWEJ w Dniu Matki. Każdy kto przyjdzie może przynieść kwiat i później złożyć u stóp Matki Bożej.
 5. W piątek o godz. 18:00 – Wieczór chwały
 6. W sobotę o godz. 18:00 Msza św. o szczęśliwą dobrą miłość
 7. Za tydzień o godzinie 15:00 poświęcenie pól na osiedlu Majdan. Procesja ruszy od krzyża na ul. Powiatowej. Następnie będzie przemarsz do stacji i Msza św. w kapliczce. Zapraszamy serdecznie na tę Mszę świętą wszystkich którzy pragną modlić się o urodzaje, ale również wszystkich którzy mieszkają i pochodzą z osiedla Majdan. Przy tej okazji dziękuję mieszkańcom tego osiedla za pielęgnowanie tradycji nabożeństw majowych przy kapliczce, które codziennie są o 19:00
 8. Wolontariusze Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Zamościu będą zbierać ofiary do puszek za tydzień po Mszach św. w ramach kampanii „Kilometry Dobra”.
 9. Bóg zapłać za ofiary na prace przy budowie domu parafialnego
 10. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Antoniego Kozłowskiego w środę o godz. 18:00
 11. Prasa katolicka: Niedziela
 12. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Matki Bożej Słuchającej i Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca do Kalwarii Pacławskiej. Wyjazd 28 maja w sobotę o godz. 7 rano. Koszt 80 zł.
 13. Zapraszamy młodzież od 8 klasy szkoły podstawowej na wyjazd na Lednicę Młodych pod hasłem NA KRAŃCE ŚWIATA. Wyjazd odbędzie się od 3 do 5 czerwca. Dwa noclegi przewidziane są w Gnieźnie. Zapisy u księdza Krzysztofa. Koszt między 350 a 400 zł w zależności od ilości osób.