Warsztaty muzyki GOSPEL

Po raz pierwszy w ZAMOŚCIU w naszej parafii odbędą się WARSZTATY MUZYKI GOSPEL, w dniach 30 września – 2 października 2022 roku.
Podczas trzydniowych warsztat
ów stworzymy wielki chór, który zaśpiewa podczas koncertu finałowego w niedzielę 2 października.

WARSZTATY POPROWADZĄ muzycy GOSPEL RAIN: GRZEGORZ GŁUCH – lider Gospel Rain, dyrygent, aranżer, kompozytor, autor wielu utworów i niezliczonych aranżacji i opracowań, uznawany za jednego z najlepszych specjalistów o tworzenia harmonii wokalnych; SYLWIA PIOTROWSKA – znakomita wokalistka i trenerka wokalna, specjalistka emisji głosu, twórczyni szkoły wokalnej Studio J’Sound w Lublinie, solistka Gospel Rain oraz JAKUB PIOTROWSKI – pianista, aranżer, filar zespołu instrumentalnego Gospel Rain, producent muzyczny, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach,

W czasie koncertu finałowego uczestnikom warsztatów towarzyszyć będzie znakomity skład instrumentalny i soliści, głównie z zespołu i chóru Gospel Rain, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów gospel.

WARSZTATY będą przede wszystkim do nauczenia się kilkunastu specjalnie przygotowanych utworów w pełnej wielogłosowej aranżacji wokalnej, które zostaną wykonane podczas finałowego koncertu. Podczas kolejnych edycji warsztatów przygotowujemy nowe i autorskie opracowania najpiękniejszych polskich i zagranicznych pieśni chwały, muzyki z dobrym przekazem. Nasze warsztaty to także znakomita okazja do rozwijania swoich umiejętności wokalnych, kształtowania swego warsztatu śpiewu, rozpalenia pasji muzycznej. W czasie zajęć emisyjnych uczestnicy – wśród których większość do amatorzy-pasjonaci śpiewania – będą mogli skorzystać z najlepszych technik rozwoju warsztatu wokalnego.

ZAPISY NA WARSZTATY

Zapisy prowadzone są wyłącznie za pośrednictwem formularza internetowego (najpóźniej do dnia 27 września – termin wydłużony)

ZAPISY: https://app.evenea.pl/event/warsztaty-gospel/

Uwaga – liczba miejsc ograniczona !!!

Koszt udziału w warsztatach wynosi – 80 zł (opłaty należy dokonać w czasie rejestracji podczas warsztatów)

PROGRAM WARSZTATÓW

• 30 września / PIĄTEK

16.30 – 17.00 Rejestracja uczestników