Zaproszenie na uroczyste liturgiczne wprowadzenie nowego Proboszcza: 10 września (niedziela) godz. 17:00

Zaproszenie na uroczyste liturgiczne wprowadzenie nowego Proboszcza: 10 września (niedziela) godz. 17:00

W niedzielę 10 września o godz. 17 odbędzie się liturgiczne wprowadzenie nowego Proboszcza parafii św. Brata Alberta w Zamościu, którym z dniem 20 sierpnia br. został mianowany ks. mgr Marek Mazurek, dotychczasowy wikariusz naszej parafii. Serdecznie zapraszamy i prosimy o modlitwę.

ks. mgr Miłosław Żur, dotychczasowy proboszcz parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu, zgodnie z treścią kapłańskich decyzji personalnych z dniem 20 sierpnia 2017 r. został mianowany na pięcioletnią kadencję Ekonomem Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z zamieszkaniem na plebanii parafii pw. Świętego Krzyża w Zamościu.

Poniżej publikujemy fotorelację z Mszy św. dziękczynnej za posługę ks. Proboszcza Miłosława w naszej parafii, która miała miejsce 15 sierpnia br. w dniu święta Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny: