Budowa domu parafialnego

Podziękowanie

Podziękowanie

Budowa domu parafialnego Parafii pw. św. Brata Alberta w Zamościu współfinansowana przez Bogdankę, spółkę wspierającą zrównoważony rozwój...

CZYTAJ DALEJ
Zakończenie prac fundamentowych: czerwiec 2018 r. [ZDJĘCIA]

Zakończenie prac fundamentowych: czerwiec 2018 r. [ZDJĘCIA]

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php...

CZYTAJ DALEJ
Murowanie bloczków fundamentowych: 23 maja 2018 r. [ZDJĘCIA]

Murowanie bloczków fundamentowych: 23 maja 2018 r. [ZDJĘCIA]

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php...

CZYTAJ DALEJ
Zalewanie fundamentów pod Dom Parafialny: 11 maja 2018 r. [ZDJĘCIA]

Zalewanie fundamentów pod Dom Parafialny: 11 maja 2018 r. [ZDJĘCIA]

#gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-3 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-3 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php...

CZYTAJ DALEJ
Wykopy fundamentów pod Dom Parafialny: 25 kwietnia 2018 r. [ZDJĘCIA]

Wykopy fundamentów pod Dom Parafialny: 25 kwietnia 2018 r. [ZDJĘCIA]

#gallery-4 { margin: auto; } #gallery-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-4 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php...

CZYTAJ DALEJ
Poświęcenie placu budowy: 15 kwietnia 2018 r. [ZDJĘCIA]

Poświęcenie placu budowy: 15 kwietnia 2018 r. [ZDJĘCIA]

#gallery-5 { margin: auto; } #gallery-5 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 25%; } #gallery-5 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-5 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php...

CZYTAJ DALEJ