33 Niedziela Zwykła 14.11.2021 r .

1. Dziś solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Puszka na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  2. Dzisiejsze spotkanie po Mszy św. o 12 w ramach przygotowania do I Komunii św. – zostaje odwołane gdyż wiele osób jest na kwarantannie
  3. We wtorek o 6:30 Msza św. miesięczna za ks. Jana Borowskiego
  4. We wtorek Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca zaprasza na spotkanie ze św. Józefem o godz. 19.
  5. W najbliższą sobotę planujemy wyjście do kina Stylowy Zamość na film pt. Nędzarz i Madame film o Bracie Albercie. Zapisy przyjmujemy w Zakrystii. Koszt ok 20 zł. Musimy znać ilość osób gdyż chcemy wynająć odpowiednią salę kinową dla naszej parafii. Seans o godzinie 14 !!!!
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla- Ostatnia niedziela roku liturgicznego. Na Mszy św. o godz. 10:30 nastąpi uroczyste włączenie kandydatów do grona ministrantów.
  7. Za tydzień taca na WSD naszej Diecezji
  8. Akademia Zamojska i Duszpasterstwo Rodzin zapraszają na pierwszy z cyklu wykładów otwartych „Akademia Zamojska dla rodziny”. W środę 17 listopada o 17 w kościele św. Katarzyny Msza św., a potem wykład rektora AZ dra hab. Pawła Skrzydlewskiego „Cnoty a wychowanie człowieka”. Informacje na plakacie
  9. Zapraszamy małżeństwa i rodziny do udziału w rekolekcjach RODZINA33. Rekolekcje pomogą pogłębić relacje małżeńskie i rodzicielskie oraz umocnić wiarę, przygotować do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i złożenia Aktu Zawierzenia Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu. Rekolekcje rozpoczynają się 21 listopada i odbywają się przez Internet. Wszelkie informacje na stronie naszej diecezji oraz Duszpasterstwa Rodzin.
  10. Dziś Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach Świętych nasi wolontariusze wraz z księdzem Krzysztofem rozdają pojemniki na zupę i dania. Zachęcamy aby trochę więcej ugotować na dzisiejszy obiad i podzielić się posiłkiem z potrzebującymi.
  11. Dziękujmy za dzisiejsze ofiary na tacę na budowę plebanii oraz indywidualne : 100zł, 2x300zł.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Niedziela, Któż jak Bóg
  13. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Teresę Palonkę.
  14. Msza św. w 30 dzień śm. za śp. Karolinę Wybraniec- w środę o 6:30, za śp. Paulinę Kulik w piątek o 6:30